Provisional Results by Raceres Results www.raceres.org.uk  raceres@lineone.net

Any errors and omissions, please email the above.

As of 22nd November

 

Position Finish Time Race No First Name Surname Club Name Category
1 00:07:16 1 Ieuan Alldis St Edmund Pacers Boy 14 and Under
2 00:07:19 36 Kieran Bleasby Hadleigh Hares AC Boy 14 and Under
3 00:07:39 45 Luke Allen Halstead Road Runners Boy 10 and Under
4 00:07:42 35 Emma Watts St Edmund Pacers Girl 14 and Under
5 00:07:45 17 Chris Jones Ipswich Harriers Boy 12 and Under
6 00:07:49 38 Katie Peake Ipswich Harriers Girl 14 and Under
7 00:07:56 47 Emily Strickland St Edmund Pacers Girl 14 and Under
8 00:07:58 9 Richard Ling Ipswich Harriers Boy 12 and Under
9 00:07:59 8 Chole Doyle Unattached Girl 12 and Under
10 00:08:11 20 Chole Codbold Ipswich Harriers Girl 12 and Under
11 00:08:18 55 Lauren Ramsey Ipswich Harriers Girl 14 and Under
12 00:08:21 48 Harry Clark Unattached Boy 14 and Under
13 00:08:29 49 Gaia Johnstone St Edmund Pacers Girl 12 and Under
14 00:08:44 30 Jack Harman Hadleigh Hares AC Boy 10 and Under
15 00:08:45 37 Lucy Peake Ipswich JAFFA Girl 12 and Under
16 00:08:51 5 Laftitia Corbett Unattached Girl 14 and Under
17 00:08:51 6 Gorgia Corbett Unattached Girl 14 and Under
18 00:08:52 33 Ewan Baxter Hadleigh Hares AC Boy 8 and Under
19 00:08:52 46 Matthew Allen Halstead Road Runners Boy 8 and Under
20 00:09:02 21 Carly Goode Ipswich Harriers Girl 14 and Under
21 00:09:48 18 Chole Jermyn Unattached Girl 14 and Under
22 00:09:51 29 Kirstie Airlie Hadleigh Hares AC Girl 12 and Under
23 00:09:55 10 Robert Ling Ipswich Harriers Boy 16 and Under
24 00:09:56 2 Rachel White Hadleigh Hares A.C. Girl 12 and Under
25 00:09:58 60 Finley Lockwood Unattached Boy 8 and Under
26 00:10:03 58 Max Ashmore Unattached Boy 8 and Under
27 00:10:13 19 William Kent Harwich Runners Boy 10 and Under
28 00:10:15 3 William White Hadleigh Hares A.C. Boy 10 and Under
29 00:10:16 53 George Morgan Unattached Boy 6 and under
30 00:10:18 4 Geraint White Hadleigh Hares A.C. Boy 14 and Under
31 00:10:19 43 Jamie Trim Unattached Boy 12 and Under
32 00:10:20 50 Freya Dawson Unattached Girl 12 and Under
33 00:10:21 52 Evie Morgan Unattached Girl 8 and Under
34 00:10:23 42 Matilda Griffin Hadleigh Hares AC Girl 8 and Under
35 00:11:00 27 Harvey Gladwell Unattached Boy 8 and Under
36 00:11:14 31 Elizabeth Stewart Hadleigh Hares AC Girl 10 and Under
37 00:11:18 62 Shannon MacSephney Unattached Girl 8 and Under
38 00:11:27 32 Kieran Airlie Hadleigh Hares AC Boy 8 and Under
39 00:11:37 64 Pierce MacSephney Unattached Boy 6 and under
40 00:11:38 63 Joshua Hulse Unattached Boy 10 and Under
41 00:11:39 11 Harry Lloyd Unattached Boy 10 and Under
42 00:11:41 40 Anna Norman Unattached Girl 10 and Under
43 00:11:48 54 Josie Sumner-Cockman Hadleigh Hares AC Girl 8 and Under
44 00:11:48 51 Kathryn Sumner-Cockman Unattached Female Senior
45 00:11:53 41 Ellenor Norman Unattached Girl 12 and Under
46 00:11:58 61 Ella Lockwood Unattached Girl 12 and Under
47 00:12:05 59 Evan Hitchcock Brown Hadleigh Hares AC Boy 8 and Under
48 00:12:20 56 Sara Scaife Unattached Girl 6 and Under
49 00:12:34 44 Maddy Cowley Unattached Girl 6 and Under
50 00:12:38 22 Kia Goode Unattached Girl 10 and Under
51 00:12:53 65 Jasmine Taylor Unattached Girl 8 and Under
52 00:13:12 7 Oliva MacDonald Unattached Girl 8 and Under
53 00:13:15 34 Sophie Cole Unattached Girl 6 and Under
54 00:13:52 23 Leah Burn Unattached Girl 12 and Under
55 00:14:15 57 Freddie Ashmore Unattached Boy 6 and under
56 00:14:32 26 Mia Kirk Unattached Girl 8 and Under
57 00:14:32 28 Holley Grimsey Unattached Girl 8 and Under
58 00:15:27 16 Ella Bodsworht Unattached Girl 6 and Under
59 00:15:30 39 Heather Blacoe Hadleigh Hares AC Girl 6 and Under
60 00:15:31 14 Olivia Hussey Unattached Girl 6 and Under
61 00:15:39 15 Jack Hussey Unattached Boy 6 and under
62 00:15:43 24 Megan Andrew Unattached Girl 10 and Under
dns/dnf 12 Mary Robinson Unattached Girl 6 and Under
dns/dnf 13 Ben Robinson Unattached Boy 8 and Under
dns/dnf 25 Chole Cowley Unattached Girl 6 and Under