Results by Raceres Results www.raceres.org.uk  raceres@lineone.net

Any errors and omissions, please email the above.

 

Position Finish Time Race No Surname First Name Club Name Category
1 00:05:00 100 McCarthy Jake St Edmund Pacers Male Under 15
2 00:05:07 66 Lewis Dean Unattached Male Over 15
3 00:05:07 51 Watts Emma St Edmund Pacers Female Under 15
4 00:05:07 71 Alldis Ieuan St Edmund Pacers Boy Under 13
5 00:05:08 76 Merry Adam Unattached Boy Under 13
6 00:05:09 80 Caiger Claire Ipswich Harriers Female Over 15 No Prize
7 00:05:12 52 Gooderham Emily St Edmund Pacers Female Under 15
8 00:05:23 53 Tripp Alex Unattached Boy Under 13
9 00:05:32 54 Tripp Samuel Unattached Boy Under 13
10 00:05:34 70 Cantrell Jay Unattached Boy Under 13
11 00:05:37 102 Whitelay Gus Unattached Unable to place in Cat.
12 00:05:39 85 Strickland Emily St Edmund Pacers Female Under 15
13 00:05:39 57 Lloyd Iwan Unattached Boy Under 13
14 00:05:39 101 McCarthy Thomas St Edmund Pacers Boy Under 10
15 00:05:40 88 Gooderham Jessie St Edmund Pacers Female Under 15
16 00:05:48 58 Lloyd Gwylim Unattached Male Under 15
17 00:05:49 47 Johnson Gaia St Edmund Pacers Girl Under 13
18 00:05:49 77 Purves Blane Unattached Male Under 15
19 00:05:56 91 Holland-Hower Imogen Unattached Girl Under 13
20 00:05:58 68 Bewick Thomas Unattached Boy Under 13
21 00:05:58 104 Stone Callum Unattached Boy Under 13
22 00:06:00 59 Bacon Imogen Unattached Girl Under 13
23 00:06:02 74 Berry Zac Framlingham Flyers Boy Under 10
24 00:06:04 89 Gooderham Reece St Edmund Pacers Boy Under 10
25 00:06:04 78 Finegan Dan Felixstowe Road Runners Male Under 15
26 00:06:05 99 Potts Bradley Unattached Boy Under 13
27 00:06:11 106 Plunkett Liam Unattached Boy Under 13
28 00:06:20 95 Harold Nathan Unattached Male Under 15
29 00:06:21 67 Bewick Hannah Unattached Female Under 15
30 00:06:23 103 Wood Oscar Unattached Boy Under 13
31 00:06:25 82 Last Daniel Unattached Unable to place in Cat.
32 00:06:32 65 Davies Tim Ipswich JAFFA Boy Under 13
33 00:06:32 56 Jermyn Chloe St Edmund Pacers Female Under 15
34 00:06:42 96 Leg Ben Unattached Male Under 15
35 00:06:43 73 Berry Ashley Framlingham Flyers Boy Under 13
36 00:06:51 63 Mayhew Carl Unattached Boy Under 13
37 00:06:56 81 Whittingstall Ethan Unattached Boy Under 10
38 00:07:06 60 Bacon Oliver Unattached Boy Under 10
39 00:07:07 93 Thomas Niall Unattached Boy Under 13
40 00:07:09 87 Hood George Unattached Boy Under 10
41 00:07:10 107 Plunkett Ryan Unattached Male Under 15
42 00:07:19 75 Berry Warren Framlingham Flyers Boy Under 13
43 00:07:24 61 Larke Alfie Unattached Boy Under 10
44 00:07:24 55 Farres Lilly Framlingham Flyers Female Over 15 No Prize
45 00:07:38 62 Preacher Charlie Unattached Boy Under 10
46 00:07:44 86 Last Mathew Unattached Boy Under 10
47 00:07:46 69 Davis Charlie Newmarket Joggers Girl Under 10
48 00:07:53 48 Garvey Emelia Unattached Girl Under 13
49 00:07:53 97 Rankin Ellie Unattached Girl Under 13
50 00:08:05 94 Harold Amy Unattached Girl Under 13
51 00:08:07 98 Prior Alice Unattached Female Under 15
52 00:08:30 84 Phillips Charlie Unattached Boy Under 10
53 00:08:39 108 Robinson Ned Unattached Boy Under 10
54 00:08:53 92 Speight Polly Unattached Girl Under 13
55 00:08:53 79 Allen Georgia Unattached Girl Under 13
56 00:08:55 105 Hilton Woody Unattached Boy Under 10
  46 Wakeman Ben Ipswich JAFFA Boy Under 13
  49 Adams Luke Ipswich JAFFA Boy Under 13
  50 Adams Samuel Unattached Boy Under 10
  64 Lee Elizabeth Unattached Female Over 15 No Prize
  83 Phillips Alex Unattached Boy Under 10
  90 Holland-Howes Murray Unattached Boy Under 13