Position Finish Time Race No First Name Surname Club Name Category
1 00:18:40 354 Ian Gazdie   Male Senior
2 00:18:41 353 Kerian McMorran   Male Under 16
3 00:22:19 355 Emily Baker County Upper School Female Under 21
4 00:22:46 301 Alice Maguire St Edmund Pacers Female Under 16
5 00:23:07 366 Daniel Morgan   Male Senior
6 00:25:15 350 Jo Harpur   Female Vet 40
7 00:25:30 375 Freeie Mitchel   Unable to place in Cat.
8 00:25:51 305 Poppy Kearney   Female Under 16
9 00:25:51 473 Angus Mackintosh   Male Under 16
10            
11 00:26:34 351 Charlotte Harpur   Female Under 16
12 00:26:50 478 Hannah Merriam   Female Under 21
13 00:26:50 320 Elliot Phillips Team Procter Male Under 16
14 00:28:22 337 Simon McKenzie 118 118 Male Under 16
15 00:28:30 371 Morgan Smith   Male Under 16
16 00:29:28 356 Gavin Reynolds   Male Vet 40
17 00:29:30 372 James Godderham   Male Under 21
18 00:29:45 476 Rowena Soons   Female Under 16
19 00:29:48 367 Shelia Pacer   Female Vet 40
20 00:30:02 475 Jessica Pilo-Beech   Female Under 16
21 00:30:22 352 Nick Harpur   Male Vet 40
22 00:30:32 346 Marion Black   Female Under 16
23 00:31:10 328 Peter Leathers   Male Senior
24 00:31:11 329 Miles Leathers   Male Under 21
25 00:32:20 474 Tavia Black   Female Under 21
26 00:32:42 307 Stephen Buck   Male Vet 40
27 00:32:43 308 Debbie Beazer   Female Vet 40
28 00:33:07 342 Katharine Mead   Female Senior
29 00:35:11 336 Bradley Timmins 118 118 Male Under 16
30 00:35:29 477 Catherine Chesterman   Female Senior
31 00:35:29 322 Vicky Williams Joggers & Jaunters Female Senior
32 00:36:05 481 Philip Grigs   Male Vet 40
33 00:36:05 380 Honor Chillingworth Culford School Female Under 21
34 00:39:38 327 Shelia Carmichael   Female Vet 40
35 00:39:38 377 Jade Rackham   Female Under 16
36 00:40:55 318 Lulu Phillips Team Procter Female Under 21
37 00:41:58 370 Ivo Hayer   Male Under 16
38 00:42:27 397 Fiona Hill   Female Under 16
39 00:42:27 396 Katie Andrews   Female Under 16
40 00:42:27 323 Charlotte Holder   Female Under 16
41 00:43:17 340 Amy Ruskf   Female Under 16
42 00:43:30 316 Natasha McCaffrey   Female Under 16
44 00:43:30 382 Dilo Tle   Unable to place in Cat.
45 00:44:50 383 Martin Fohos   Unable to place in Cat.
46 00:44:51 311 Thomas Hudson   Male Under 16
47 00:45:53 313 Thomas Day   Male Under 16
48 00:45:53 381 Meggie Ellis   Female Under 16
49 00:46:47 310 Clive Hudson   Male Vet 40
50 00:48:33 304 Pip Davies   Female Vet 40
51 00:48:33 303 Laure Davies   Female Senior
52 00:48:53 326 Louisiana Ogunfowong   Female Under 16
53 00:50:10 321 Isabella Anderson   Female Under 16
54 00:50:10 378 Amee Visana   Unable to place in Cat.
55 00:50:47 395 Amy Andrews   Female Under 21
56 00:51:32 472 Rouley Taylor   Male Under 16
57            
58            
59            
60 00:53:39 363 Sarah Crabtree   Female Vet 40
61 00:53:39 361 Jill Merrian   Female Vet 40
62 00:53:39 369 Sarah Pooley   Unable to place in Cat.
63 00:53:58 314 Lucy Howorth   Female Senior
64 00:53:58 315 Robert Howorth   Male Vet 40
65 00:54:05 343 Caroline Byrne Team Byrnes Female Vet 40
66 00:54:06 360 Shona Clark   Female Vet 40
67 00:54:28 398 Avesan Andrews   Unable to place in Cat.
68 00:56:53 338 Heater Green   Female Vet 40
69 00:56:55 399 Jenny Goode   Unable to place in Cat.
70 00:57:05 480 Jess Griggs Riverwalk School Female Senior
71 00:57:05 482 Dee Cronin   Female Vet 40
72 00:57:06 376 Tom Griggs   Male Senior
73 00:57:14 341 Gail Mead   Female Vet 40
74 00:57:14 359 Skip Bour   Female Vet 40
75 00:57:14 324 Adrey Finch   Female Vet 40
76 00:57:14 335 Sheila Cooper   Female Vet 40
77 00:57:43 373 Teresa Chubb Riverwalk School Female Vet 40
78 00:57:43 325 Sheila Carmichael   Female Vet 40
79 00:58:15 379 Robson Navle   Unable to place in Cat.
80 00:58:15 309 Bernie Hudson   Female Vet 40
81 00:58:51 312 Sally Day   Female Senior
82 00:58:57 479 Karen Woch   Female Vet 40
83 01:02:13 368 Jane Modgan   Female Senior
84 01:02:13 392 Alex Sexton   Female Under 16
85 01:03:16 330 Monte Diaz The BAA BAA Bonkers Male Under 16
86 01:03:16 374 Lisa Eastwood   Female Senior
87 01:04:00 334 Maxine Tooke   Female Vet 40
88 01:04:01 401 AN Other   Unable to place in Cat.
89 01:05:05 400 AN Other   Unable to place in Cat.
90 01:06:49 302 Bettina Boreham   Female Vet 40
91 01:06:49 331 Jackie Whiting   Female Vet 40
92 01:06:49 333 Susan Wing   Female Vet 40
93 01:09:35 332 David Wing   Male Vet 40
94 01:09:35 362 Jean Betts The Brandon Ramblers Female Vet 40
95 01:09:35 364 Christine Kent   Female Vet 40
96 01:13:18 365 Heather Ryms   Female Vet 40
97 01:13:18 384 Caroline Bramblo   Unable to place in Cat.
98 01:13:18 385 Sandra Mooke   Female Vet 40
99 01:16:40 386 Julia Blake   Female Senior
100 01:17:21 358 Collette Reynolds   Unable to place in Cat.
101 01:17:23 483 AN Other   Unable to place in Cat.
102 01:17:23 484 An Other   Unable to place in Cat.
103 01:19:21 485 Karle Branel   Unable to place in Cat.
104 01:19:21 319 Isabelle Phillips Team Procter Female Under 21
105 01:28:16 317 Claire Phillips Team Procter Female Vet 40
106 01:28:16 394 Jenny Baker   Female Vet 40
107 01:28:16 393 Jean Ivatt   Female Vet 40
108 01:28:47 402 Joe Baker   Unable to place in Cat.
109 01:28:47 388 Gorggina Datater   Female Under 16
110 01:29:04 387 Kalley Huggins   Female Under 16
111 01:29:04 391 Emma Franklin   Female Senior
dns/dnf 344 John Byrne Team Byrnes Male Vet 40
dns/dnf 349 Frances Houseago   Female Vet 40
dns/dnf 357 Holly Reynolds   Unable to place in Cat.
dns/dnf 390 Colin Branch   Unable to place in Cat.
dns/dnf 403 Rosanna Barn   Female Under 16
dns/dnf 404 Ben Hopkins   Male Under 21
dns/dnf 486 Joe Baker   Unable to place in Cat.