Pos Time No First Name Surname Club Name Category
1 00:04:37 65 Andrew Revell Ipswich Harriers Boy Under 15
2 00:04:40 55 Adam Seymour St Edmund Pacers Boy Under 13
3 00:04:45 66 Kieran McMorran Bungay Black Dog Boy Under 15
4 00:04:47 79 Claire Caiger Ipswich Harriers Girl Under 15
5 00:04:59 54 Christopher Morton Stowmarket Striders Boy Under 13
6 00:05:05 87 Megan Soanes Waveney Valley AC Girl Under 13
7 00:05:09 88 Jamie Finch Waveney Valley AC Boy Under 13
8 00:05:15 77 Emily Gooderham St Edmund Pacers Girl Under 15
9 00:05:16 116 Samuel Burdett Stowmarket Striders Boy Under 15
10 00:05:22 57 Emma Watts St Edmund Pacers Girl Under 13
11 00:05:23 73 Luke Allen Halstead Road Runners Boy Under 10
12 00:05:25 80 Billy Caiger   Boy Under 10
13 00:05:27 78 Alice Maguire St Edmund Pacers Girl Under 15
14 00:05:27 104 Emily Strickland St Edmund Pacers Girl Under 13
15 00:05:39 63 Iwan Lloyd   Boy Under 10
16 00:05:43 99 Oliver Goodard   Boy Under 13
17 00:05:43 89 Thomas Bewick   Boy Under 10
18 00:05:46 97 Josh Cantrell   Boy Under 13
19 00:05:48 100 Edward Goodard   Boy Under 10
20 00:05:51 83 Nathan Watson Framlingham Flyers Boy Under 15
21 00:05:53 95 Conor Wakeman   Boy Under 13
22 00:05:54 90 Hannah Bewick   Boy Under 13
23 00:05:55 86 Daniel Whiting St Edmund Pacers Boy Under 15
24 00:06:06 56 Ieuan Alldis St Edmund Pacers Boy Under 13
25 00:06:06 109 Andrew Smythe   Boy Under 10
26 00:06:12 118 Ben Legg   Boy Under 15
27 00:06:12 68 Dan Finegan Felixstowe Road Runners Boy Under 13
28 00:06:12 76 Reece Gooderham   Boy Under 10
29 00:06:14 62 Chloe Jermyn St Edmund Pacers Girl Under 13
30 00:06:14 112 Kirsty Palmer   Girl Under 15
31 00:06:14 53 Gaia Johnson St Edmund Pacers Girl Under 13
32 00:06:14 98 Toby Hill   Boy Under 13
33 00:06:18 60 Rachael Hatten St Edmund Pacers Girl Under 15
34 00:06:24 117 Jack Hobbs   Boy Under 10
35 00:06:26 75 Bradley Potts   Boy Under 10
36 00:06:32 106 Ethan Page St Edmund Pacers Boy Under 10
37 00:06:37 119 James Foley   Boy Under 13
38 00:06:38 108 Zoe Smythe   Girl Under 15
39 00:06:41 105 George Lankester Ipswich JAFFA Boy Under 15
40 00:06:41 121 Samuel Nightingale   Boy Under 10
41 00:06:47 91 Matthew Allen Halstead Road Runners Boy Under 10
42 00:06:57 115 Elliot Burdett Stowmarket Striders Boy Under 13
43 00:06:59 96 Samuel Green Ipswich Triathlon Club Boy Under 10
44 00:06:59 120 Ethan Nightingale   Boy Under 10
45 00:07:01 103 Sally Marr Ipswich JAFFA Girl Under 13
46 00:07:02 125 Matthew Harold   Boy Under 15
47 00:07:04 84 Beth Maclean   Girl Under 15
48 00:07:05 61 Emma Hatten St Edmund Pacers Female (No Prize)
49 00:07:05 85 Georgia Whiting St Edmund Pacers Girl Under 10
50 00:07:09 110 Barry Palmer   Male (No Prize)
51 00:07:10 82 Meade Clarke   Girl Under 10
52 00:07:15 113 Craig Palmer   Male (No Prize)
53 00:07:16 81 Lucy Coulter   Girl Under 10
54 00:07:16 124 George Harold   Boy Under 10
55 00:07:25 107 Rachel Smythe   Girl Under 13
56 00:07:25 58 Ben Higgins   Boy Under 10
57 00:07:28 114 Alice Richmond   Girl Under 15
58 00:07:30 94 Olivia Taylor   Girl Under 13
59 00:07:32 126 Amy Harold   Girl Under 13
60 00:07:39 93 Zara Taylor   Girl Under 13
61 00:07:45 123 James Green   Boy Under 10
62 00:07:51 74 Stacy East   Girl Under 13
63 00:07:52 101 Nancy Marr   Girl Under 10
64 00:07:58 122 Adam Coulter   Boy Under 10
65 00:08:04 64 Gwylim Lloyd   Boy Under 13
66 00:09:48 111 Shaun Palmer   Boy Under 13
67 00:10:07 67 Elaine Mitchell Castle Point Joggers Female (No Prize)
dns/dnf 51 Thomas Debenham   Boy Under 15
dns/dnf 52 William Debenham   Boy Under 13
dns/dnf 59 Hugo King   Boy Under 13
dns/dnf 69 Molly Boggis   Girl Under 13
dns/dnf 70 James Boggis   Boy Under 15
dns/dnf 71 Tom Barker   Boy Under 13
dns/dnf 72 Ben Barker   Boy Under 10
dns/dnf 92 Oliver Rudd   Boy Under 15
dns/dnf 102 Irvine Marr Ipswich JAFFA Male (No Prize)