Under 13 Girls 2008      
Pos Time No Surname First Name Club Name Category
1 00:12:13 6 Reid Susannah Brandeston High School Under 13 Girl
2 00:12:24 36 Soanes Megan Waveney Valley A.C. Under 13 Girl
3 00:12:26 18 McWhirter Kitty Ipswich High School Under 13 Girl
4 00:12:37 16 Seller Jasmine Ipswich Harriers Under 13 Girl
5 00:12:58 37 Carson Samantha West Suffolk AC Under 13 Girl
6 00:13:12 14 Ramsey Jade Ipswich Harriers Under 13 Girl
7 00:13:27 30 Laidlaw Rebecca St Edmund Pacers Under 13 Girl
8 00:13:39 31 Maguire Alice St Edmund Pacers Under 13 Girl
9 00:13:43 28 Gooerham Jessica St Edmund Pacers Under 13 Girl
10 00:13:48 40 Hicks Charlotte St.Felix Middle School Under 13 Girl
11 00:14:04 1 Coates Natasha Brandeston High School Under 13 Girl
12 00:14:06 24 Jones Charlotte Newmarket Joggers Under 13 Girl
13 00:14:11 38 James Lauren West Suffolk AC Under 13 Girl
14 00:14:18 5 O'Leary Rebecca Brandeston High School Under 13 Girl
15 00:14:20 22 Beeton Chloe Newmarket Joggers Under 13 Girl
16 00:14:24 3 Ives Tabitha Brandeston High School Under 13 Girl
17 00:14:29 13 Fagg Leigh-Anne Ipswich Harriers Under 13 Girl
18 00:14:42 17 Simpson Esme Ipswich Harriers Under 13 Girl
19 00:14:56 19 Barber Rhiannon Kingsfleet Primary School Under 13 Girl
20 00:15:09 11 Girdlestone Jasmine Felixstowe Road Runners Under 13 Girl
21 00:15:24 27 Gooderham Emily St Edmund Pacers Under 13 Girl
22 00:17:04 8 Bond Matilda Felixstowe Road Runners Under 13 Girl
23 00:17:29 21 Meikle Ellen Kingsfleet Primary School Under 13 Girl
24 00:20:53 26 Jessup Emma Orwell Panthers A.C. Under 13 Girl
  2 Green Lydia Brandeston High School Under 13 Girl
  4 Jenkins Victoria Brandeston High School Under 13 Girl
  7 Bailey Laura Felixstowe Road Runners Under 13 Girl
  9 Barr Katherine Felixstowe Road Runners Under 13 Girl
  10 Barr Madeline Felixstowe Road Runners Under 13 Girl
  12 Penaluna Kerry Felixstowe Road Runners Under 13 Girl
  15 Richardson Lucy Ipswich Harriers Under 13 Girl
  20 Butcher Letitia Kingsfleet Primary School Under 13 Girl
  23 Driver Jodie Newmarket Joggers Under 13 Girl
  25 Shinedling Rebecca Newmarket Joggers Under 13 Girl
  29 Grose Elin St Edmund Pacers Under 13 Girl
  32 Atkins Bethany Waveney Valley A.C. Under 13 Girl
  33 Farthing Arrianne Waveney Valley A.C. Under 13 Girl
  34 Foster Lily Waveney Valley A.C. Under 13 Girl
  35 Smith Rachel Waveney Valley A.C. Under 13 Girl
  39 Wade Chelsea West Suffolk AC Under 13 Girl
           
    1st Team St Edmund Pacers 24pts
    2nd Team Brandeston High School 26pts
    3rd Team Ipswich Harriers 27pts