Position Actual Time Race No Surname First Name Club Name Category Age Sex
1 00:26:04 285 Miller David Woodbridge Shufflers 37 M
2 00:26:44 120 Calvert James Ipswich Harriers 31 M
3 00:27:14 263 Gibbon David Colchester and Tendring AC 18 M
4 00:27:41 7 Chenery Robert Ipswich Jaffa 21 M
5 00:28:00 308 Williams Richard SBH   26 M
6 00:28:05 148 Aldis Roger Stowmarket Striders 39 M
7 00:28:08 1 Davies Gavin Ipswich Jaffa 28 M
8 00:28:14 304 Gardiner Simon Ipswich Harriers 20 M
9 00:28:35 264 Wilson Sean Colchester and Tendring AC 18 M
10 00:28:41 136 Golding Peter St. Edmund Pacers M50 52 M
11 00:28:45 290 Storrie Gordon Newmarket Joggers M45 47 M
12 00:28:53 16 Sharman Kevin Lowestoft Road Runners M40 40 M
13 00:28:54 361 Jones Leon Clopton Emu Breeders 28 M
14 00:29:00 56 Palmer Nick Stowmarket Striders 34 M
15 00:29:06 65 Entwistle Joshua Felixstowe Road Runners 19 M
16 00:29:23 339 Burnett Asa West Suffolk AC MU17 15 M
17 00:29:28 237 Goddard Joseph Ipswich Triathlon Club 19 M
18 00:29:28 328 Marston Carl St. Edmund Pacers M40 42 M
19 00:29:30 309 Caisey Ben Unattached 33 M
20 00:29:38 215 Moss Daniel David Unattached 18 M
21 00:29:40 366 Garvin Jack Unattached MU17 15 M
22 00:29:46 48 Campbell Wilfred Ipswich Jaffa M40 43 M
23 00:30:04 135 Bryden Gaz St. Edmund Pacers MU17 16 M
24 00:30:14 168 Fox Tim St. Edmund Pacers M40 41 M
25 00:30:16 12 Powley Nigel Ipswich Jaffa M40 44 M
26 00:30:18 310 Jordan Tamara Stowmarket Striders 30 F
27 00:30:26 297 Wankowski John Ipswich Triathlon Club 29 M
28 00:30:35 205 Fawcett Ross Ipswich Harriers MU17 16 M
29 00:30:37 208 Palmer Jonny Ipswich Harriers 18 M
30 00:30:43 94 Stephens Nicholas Stowmarket Striders M45 45 M
31 00:30:46 305 Roberts Jennie Ipswich Jaffa 33 F
32 00:30:48 158 Thorrington Danny Ipswich Triathlon Club M40 41 M
33 00:30:51 74 Starmer Chris Stowmarket Striders M45 48 M
34 00:30:58 33 Harrison Simon Ipswich Jaffa 34 M
35 00:30:59 251 Peterson Garth Brandon Fern Hoppers M45 45 M
36 00:31:05 261 Knowles Matthew Harwich Runners 34 M
37 00:31:14 336 Wright David Great Bentley Road Runners 30 M
38 00:31:19 163 Peirce Kevin Ipswich Harriers 33 M
39 00:31:39 40 Rudland Lee Ipswich Jaffa 28 M
40 00:31:40 228 Knoedler Martin Stowmarket Striders 25 M
41 00:31:50 9 Jones Brad Ipswich Jaffa 34 M
42 00:31:54 43 Hill Ray Ipswich Jaffa M55 58 M
43 00:31:57 68 Dick Alistair Ipswich Jaffa M45 45 M
44 00:32:03 220 Dable Neil Ipswich Jaffa 39 M
45 00:32:05 273 Comish David Tiptree Road Runners M40 43 M
46 00:32:06 321 Thomas Clive Great Bentley Road Runners M45 46 M
47 00:32:07 271 McCelland Paul Harwich Runners M40 41 M
48 00:32:09 108 Thompson Gary Ipswich Jaffa 34 M
49 00:32:12 73 Mason Sam Capel Cheetahs 23 M
50 00:32:13 90 Hurley David Orpington Road Runners M40 44 M
51 00:32:25 35 Roberts Ray Felixstowe Road Runners M60 60 M
52 00:32:29 126 Allen Greg Unattached M40 40 M
53 00:32:33 258 Belsom Natasha Ipswich Jaffa 21 F
54 00:32:35 296 Gotts Mark City of Norwich AC 36 M
55 00:32:36 207 McAlinden Kevin Colchester Harriers M40 44 M
56 00:32:38 362 Green Stuart Stowmarket Striders M45 48 M
57 00:32:39 116 Thorpe John Ipswich Jaffa 37 M
58 00:32:39 364 Greener Mike St. Edmund Pacers 37 M
59 00:32:45 54 Short Kevin Framlingham Flyers M45 47 M
60 00:32:46 145 Green Andy Stowmarket Striders M40 41 M
61 00:32:47 125 Clarry Jemma St. Edmund Pacers 17 F
62 00:32:48 355 Driscoll Marc Harwich Runners 30 M
63 00:32:52 259 Clarke Peter Harwich Runners M45 45 M
64 00:32:57 147 Hanman Tim Unattached 37 M
65 00:33:02 2 Belsom Robin Ipswich Jaffa M45 47 M
66 00:33:04 363 Greener John St. Edmund Pacers 39 M
67 00:33:10 6 Chenery Duncan Ipswich Jaffa M45 48 M
68 00:33:22 175 Smith Andrew Grange Farm and Dunmow Runners M40 43 M
69 00:33:31 22 Milligan Iain St. Edmund Pacers 35 M
70 00:33:36 58 Chorley Chris Bungay Black Dog M40 44 M
71 00:33:41 21 Ackerley Roger Woodbridge Shufflers M50 50 M
72 00:33:50 325 Scarlett Laurence Ipswich Jaffa M45 48 M
73 00:33:52 372 Williams Jayne Ipswich Jaffa F35 35 F
74 00:33:53 174 Bloomfield Jason Stowmarket Striders 36 M
75 00:33:56 241 Marsh David Ipswich Jaffa 29 M
76 00:34:00 50 Hammond Nick Stowmarket Striders 36 M
77 00:34:04 327 Neaves Steven Stowmarket Striders M50 51 M
78 00:34:08 37 Phillips Lee The Saxons 33 M
79 00:34:11 8 Lockwood Jon St. Edmund Pacers 38 M
80 00:34:19 300 Thredwell Stan Felixstowe Road Runners M45 49 M
81 00:34:23 91 Hurley Dani Orpington Road Runners 17 F
82 00:34:23 332 Rabett Justin St. Edmund Pacers M40 44 M
83 00:34:24 230 Kingaby Bill Waveney Valley AC M55 56 M
84 00:34:24 112 Vaughan Dave St. Edmund Pacers M50 54 M
85 00:34:25 272 Rooney Penny Woodbridge Shufflers 31 F
86 00:34:35 140 Rogers Nigel Unattached 39 M
87 00:34:38 129 Bird Kevin Ipswich Jaffa M40 43 M
88 00:34:50 98 Newton Frederick Unattached MU17 16 M
89 00:34:51 132 Gabriel John Vegetarian C&AC M55 59 M
90 00:34:52 107 Narey Mary Stowmarket Striders F40 40 F
91 00:34:53 260 Burls Jonathan Harwich Runners M45 49 M
92 00:34:54 356 Burden Matthew Unattached 28 M
93 00:34:56 219 Pyle Nicola Colchester and Tendring AC F40 41 F
94 00:34:59 265 Gooderham Ian St. Edmund Pacers M40 41 M
95 00:35:05 26 Thompson Carl Unattached 35 M
96 00:35:09 13 Moulton Christopher J Sudbury Joggers 35 M
97 00:35:13 181 Coxhall Ian Ipswich Jaffa 35 M
98 00:35:16 122 Birt Antony Ipswich Triathlon Club 34 M
99 00:35:18 262 Hale Nikki Ipswich Jaffa 28 F
100 00:35:18 311 Johnstone Iain Unattached 27 M
101 00:35:22 138 McCarthy Maureen St. Edmund Pacers F45 46 F
102 00:35:27 266 Wigens Paul Woodbridge Shufflers M45 49 M
103 00:35:31 17 Warner Dennis Harwich Runners M50 50 M
104 00:35:32 326 Pearce Andrew Unattached 38 M
105 00:35:47 39 Clayton Rob Felixstowe Road Runners M50 51 M
106 00:35:47 186 Forster Andrew Felixstowe Road Runners M45 49 M
107 00:35:47 87 Jepson Julia St. Edmund Pacers F40 40 F
108 00:35:48 185 Frost Peter Unattached M40 40 M
109 00:36:00 149 Ross Mark Great Bentley Road Runners M45 45 M
110 00:36:03 152 Evans Andrew Ipswich Jaffa M40 42 M
111 00:36:06 288 Levett Jonny Stowmarket Striders M40 42 M
112 00:36:08 335 Curtis Stuart Unattached 28 M
113 00:36:14 298 Gurran Stephen Woodbridge Shufflers M40 44 M
114 00:36:19 144 Lankester Mark Felixstowe Road Runners M40 40 M
115 00:36:21 187 Kilbourn Sean Capel Cheetahs 36 M
116 00:36:22 115 Abbott Stuart Woodbridge Shufflers 34 M
117 00:36:23 196 Hempstead Eric Unattached 38 M
118 00:36:23 162 Gordon Michelle Felixstowe Road Runners 27 F
119 00:36:24 357 Richmond Felicity Unattached 31 F
120 00:36:30 124 Quantrill Clive Ipswich Jaffa M40 40 M
121 00:36:34 268 Stach-Kevitz Adele Newham and Essex Beagles AC F35 37 F
122 00:36:39 254 Higgins Carl Thetford AC M45 47 M
123 00:36:41 36 Staunton Louise Ipswich Jaffa 29 F
124 00:36:45 34 Vick Sarah The Saxons F35 38 F
125 00:36:49 53 Mann Stuart Hadleigh Hares 24 M
126 00:36:54 191 Ryall Mike Colchester and Tendring AC M55 59 M
127 00:36:55 121 French Robert Ipswich Jaffa MU17 16 M
128 00:37:00 165 Davey Matt Unattached 30 M
129 00:37:08 221 Williams Stephen St. Edmund Pacers M50 54 M
130 00:37:09 307 Jones Rebecca Unattached 24 F
131 00:37:13 137 Golding Sarah St. Edmund Pacers F40 44 F
132 00:37:17 252 Daniels David Stowmarket Striders M40 44 M
133 00:37:19 281 Gladwell Chris Stowmarket Striders M50 51 M
134 00:37:23 329 Vince Mark Woodbridge Shufflers 36 M
135 00:37:23 102 Meecham Simon Ipswich Jaffa 37 M
136 00:37:28 176 Smith Jane Grange Farm and Dunmow Runners F35 39 F
137 00:37:32 213 Peck Glynn Harwich Runners M60 67 M
138 00:37:37 83 Coe William Unattached 38 M
139 00:37:37 274 Salmon Paul BRJ Road Runners M40 40 M
140 00:37:38 301 Mills Peter Unattached M55 55 M
141 00:37:41 100 Wooler Diane Colchester and Tendring AC F50 54 F
142 00:37:46 212 Thomas Kate Harwich Runners F35 39 F
143 00:37:51 247 Appleby Stuart Unattached M40 43 M
144 00:37:52 334 Martin Rhys Unattached 32 M
145 00:37:52 69 Telling David Capel Cheetahs M40 42 M
146 00:37:54 293 Suttle Hayley Stowmarket Striders F40 43 F
147 00:37:57 4 Lester Tom Ipswich Jaffa 26 M
148 00:37:59 197 Cane Mark Ipswich Jaffa 32 M
149 00:38:05 294 Cook Chris St. Edmund Pacers M55 59 M
150 00:38:07 153 Martin David Unattached M50 53 M
151 00:38:08 333 Shirley Marie Colchester and Tendring AC 29 F
152 00:38:08 246 Bingham Heidi Stowmarket Striders 32 F
153 00:38:11 80 Duffield Roger Tiptree Road Runners M60 68 M
154 00:38:15 214 Gardiner Steve Unattached M45 49 M
155 00:38:16 72 Flynn Paul Ipswich Jaffa 34 M
156 00:38:25 171 Weston Mark Unattached 37 M
157 00:38:28 166 Thomas Mark Unattached M40 40 M
158 00:38:36 292 Evennett Michael Unattached M50 52 M
159 00:38:38 233 Fellingham Richard Stowmarket Striders M55 59 M
160 00:38:38 227 Ellingham Martin Hadleigh Hares M40 42 M
161 00:38:41 117 Ames Ron Stowmarket Striders M60 60 M
162 00:38:47 240 Marsden Phillip Ipswich Jaffa M45 48 M
163 00:38:48 92 Greenwood Keith Unattached 33 M
164 00:38:49 19 Andrews Mark Unattached M40 41 M
165 00:38:49 370 Hawley Rob Unattached 38 M
166 00:38:50 195 Budd Andrew Unattached 29 M
167 00:38:54 192 Partridge Pat St. Edmund Pacers F55 55 F
168 00:38:55 223 Marsh Christine I Woodbridge Shufflers F50 51 F
169 00:38:58 66 Hocken Adam Unattached M40 43 M
170 00:39:01 105 Cross Neil Thetford AC 27 M
171 00:39:02 84 Coe Fiona Unattached F35 37 F
172 00:39:03 243 Halestrap Gary Stowmarket Striders M40 40 M
173 00:39:03 320 Whitman Sarah Unattached F35 37 F
174 00:39:03 319 Dulake David Unattached M40 41 M
175 00:39:04 222 Lambert Cathy St. Edmund Pacers F40 41 F
176 00:39:06 203 Adams Tony Great Bentley Road Runners M40 41 M
177 00:39:06 338 Telford Brian Great Bentley Road Runners M40 41 M
178 00:39:07 218 Adams Charlie Unattached MU17 15 M
179 00:39:08 314 Meader William Unattached M40 44 M
180 00:39:09 368 Wood David Stowmarket Striders M40 43 M
181 00:39:18 25 Levans David Felixstowe Road Runners M45 46 M
182 00:39:24 96 Power Nick Unattached 39 M
183 00:39:29 44 Mills Lorraine Stowmarket Striders F35 35 F
184 00:39:31 154 Talbot Richard Felixstowe Road Runners M45 46 M
185 00:39:32 47 Naughton Joe Stowmarket Striders M45 46 M
186 00:39:33 286 Waggott Penny Stowmarket Striders F40 41 F
187 00:39:34 141 Stephenson Jo Stowmarket Striders F40 43 F
188 00:39:40 110 Capstick Christine Unattached F40 41 F
189 00:39:43 179 Mortimer Emma Ipswich Jaffa FU17 16 F
190 00:39:44 291 Robson Simon Unattached M40 43 M
191 00:39:47 41 Finegan Tim Felixstowe Road Runners M45 46 M
192 00:39:49 306 Pateman Joanna Unattached 28 F
193 00:39:50 367 Gardiner Frank Great Bentley Road Runners M50 53 M
194 00:39:52 70 Finegan Peter Felixstowe Road Runners MU17 15 M
195 00:39:57 51 Moggan Frank Stowmarket Striders M55 58 M
196 00:39:58 270 Naylor Rob Unattached M45 47 M
197 00:40:03 316 Constable Michelle Ipswich Triathlon Club F40 42 F
198 00:40:10 85 Hipkins Cherie Great Bentley Road Runners 34 F
199 00:40:11 337 Blackwell Paul Great Bentley Road Runners M40 41 M
200 00:40:14 123 Bright Stephen British Athletes Supports Club M45 45 M
201 00:40:15 45 Kemp Kelly Stowmarket Striders 28 F
202 00:40:18 104 Smith Harry Stowmarket Striders M40 43 M
203 00:40:19 32 Bennett Annabel Felixstowe Road Runners F40 43 F
204 00:40:26 216 Kerridge Paul Woodbridge Shufflers M45 45 M
205 00:40:29 365 Penny John Unattached M50 53 M
206 00:40:44 97 Firman Sarah-Jane Norwich Road Runners 30 F
207 00:40:47 131 Smith Robin St. Edmund Pacers M55 55 M
208 00:40:52 101 Holroyd Carla Harwich Runners F50 51 F
209 00:40:58 24 Goldsmith Neal Ipswich Jaffa 30 M
210 00:41:00 255 Rigby Terry St. Edmund Pacers M40 43 M
211 00:41:04 173 Soper Michael St. Edmund Pacers 35 M
212 00:41:05 238 O'Rourke Max Ipswich Triathlon Club 39 M
213 00:41:08 3 Songhurst Dave Felixstowe Road Runners M60 60 M
214 00:41:09 95 Munday Susanna Stowmarket Striders 23 F
215 00:41:16 60 Munson Mike Stowmarket Striders M55 56 M
216 00:41:20 318 Andrews Ben Unattached 27 M
217 00:41:21 31 Grimes Marie Ipswich Jaffa 28 F
218 00:41:21 226 Hardwick Kevin Unattached M40 41 M
219 00:41:22 151 Fox David Felixstowe Road Runners M50 50 M
220 00:41:26 342 Mackenzie Stuart Unattached 26 M
221 00:41:27 348 Webb John Unattached M60 60 M
222 00:41:28 86 Belsom Tina Stowmarket Striders F40 44 F
223 00:41:29 157 Forrester Colin Stowmarket Striders M45 46 M
224 00:41:30 57 Sauerzapf Bobbie Bungay Black Dog F45 49 F
225 00:41:33 303 Basham Leslie Stowmarket Striders M55 58 M
226 00:41:35 295 Yeo Timothy Felixstowe Road Runners M50 50 M
227 00:41:35 345 Sembhi Sati Unattached F40 40 F
228 00:41:40 341 Parker Keith Unattached M50 53 M
229 00:41:40 204 Hayes Chris Great Bentley Road Runners M45 48 M
230 00:41:46 360 Hunt Caroline Unattached 21 F
231 00:41:48 324 Cloud Samantha Felixstowe Road Runners F40 41 F
232 00:41:52 11 Ward Ruth Ipswich Jaffa 31 F
233 00:41:57 256 Rigby Sherilyn St. Edmund Pacers FU17 15 F
234 00:41:57 5 Calver Eloise St. Edmund Pacers F40 40 F
235 00:41:58 234 Theobald Paul St. Edmund Pacers M50 53 M
236 00:41:59 344 Butler Robert Unattached M45 45 M
237 00:41:59 18 Hunt Fiona Ipswich Jaffa F35 36 F
238 00:42:16 77 Stannett Charlie Ipswich Triathlon Club M50 52 M
239 00:42:17 245 Chittock David Unattached M45 45 M
240 00:42:17 211 Bumphrey Sandra Capel Cheetahs F35 36 F
241 00:42:23 269 Toogood Rachel Stowmarket Striders F35 37 F
242 00:42:27 188 Fisher Keith Unattached M45 47 M
243 00:42:32 242 Parry Kate Capel Cheetahs F35 37 F
244 00:42:32 352 Barber Suzanne Ipswich Jaffa F40 43 F
245 00:42:36 118 Snazell Helen St. Edmund Pacers F50 52 F
246 00:42:47 351 Foster Simon Unattached 36 M
247 00:42:48 182 Freeman Ian St. Edmund Pacers M55 57 M
248 00:42:50 114 Myles Alison Ipswich Jaffa F35 36 F
249 00:43:05 267 Jenkins Colin Newham and Essex Beagles AC M50 53 M
250 00:43:07 167 Wright Maureen Ipswich Jaffa F60 62 F
251 00:43:09 15 Hatton Karen St. Edmund Pacers F45 49 F
252 00:43:12 78 Stannett Kate Ipswich Triathlon Club F45 46 F
253 00:43:12 280 Bills Alison Unattached 32 F
254 00:43:13 156 Edworthy Carol Ipswich Jaffa F40 41 F
255 00:43:14 130 Coote Jennifer Ipswich Jaffa F40 40 F
256 00:43:18 277 Smith Corrina Thetford AC F40 41 F
257 00:43:19 340 Parker Neil Unattached 29 M
258 00:43:20 349 Garvin Jane Ipswich Jaffa F40 44 F
259 00:43:24 250 Turner Peter Unattached 38 M
260 00:43:28 253 Brown Margery Stowmarket Striders F60 61 F
261 00:43:32 61 Avery Mark Ipswich Jaffa M40 42 M
262 00:43:39 200 Hood Derek Unattached 34 M
263 00:43:40 93 Hogarth Malcolm Stowmarket Striders M50 51 M
264 00:43:42 134 Nokes Carol Hadleigh Hares F50 50 F
265 00:43:47 343 Low Colin Unattached 39 M
266 00:43:52 106 Peake Adrian Ipswich Jaffa M40 43 M
267 00:43:55 323 Pembroke Debbie Unattached F40 44 F
268 00:43:56 150 Mulley Mick Unattached M50 51 M
269 00:44:00 199 Woodward Christopher Capel Cheetahs 29 M
270 00:44:10 317 Paveley Adam Unattached M40 41 M
271 00:44:20 206 Austin Karen Stowmarket Striders 28 F
272 00:44:21 109 Brewis Haley Unattached F40 44 F
273 00:44:22 103 Reynolds Steven Unattached M45 49 M
274 00:44:28 210 Peck Brian St. Edmund Pacers M60 61 M
275 00:44:31 111 Thurlow Julie Ipswich Jaffa F50 52 F
276 00:44:35 276 Palmer Barry DissAC M40 40 M
277 00:44:35 350 Garvin Georgia Ipswich Jaffa FU17 16 F
278 00:44:42 146 Hughes Wendy Stowmarket Striders F45 48 F
279 00:44:42 235 Scopes Jeremy Unattached M50 53 M
280 00:44:56 193 McKenzie-Bell Mark Tiptree Road Runners M45 48 M
281 00:45:05 139 Borrett Keith Stowmarket Striders M50 54 M
282 00:45:10 347 Carpenter Michael Unattached M50 52 M
283 00:45:14 67 Jarrett Jenny Felixstowe Road Runners F40 44 F
284 00:45:14 81 Dickinson Jo Felixstowe Road Runners F35 39 F
285 00:45:15 373 Wright Jayne Framlingham Flyers 28 F
286 00:45:16 180 Barnard Heidi Felixstowe Road Runners F40 41 F
287 00:45:19 14 Ghant Debbie Stowmarket Striders F40 42 F
288 00:45:19 371 Dines Kathy Ipswich Jaffa F40 41 F
289 00:45:20 133 Jobbins Michael Unattached M40 43 M
290 00:45:30 315 Gould Daniel Unattached 33 M
291 00:45:32 248 Pryke Gail Ipswich Jaffa F45 48 F
292 00:45:33 353 Morgan John Unattached M50 50 M
293 00:45:35 190 Partridge Dick Unattached M50 51 M
294 00:45:37 160 Greggor David Unattached M45 45 M
295 00:45:46 279 Corbyn Ross Ipswich Triathlon Club 28 M
296 00:45:53 225 Lee Mon Unattached M50 50 M
297 00:46:01 322 Pembroke Jason Unattached 17 M
298 00:46:01 55 Price Evette Framlingham Flyers F45 45 F
299 00:46:06 346 Scott Kate Unattached F50 50 F
300 00:46:07 71 Booth Denise Unattached F45 46 F
301 00:46:22 64 Rolph Trevor Brandon Fern Hoppers M50 53 M
302 00:46:27 312 Prior Tom Unattached 25 M
303 00:46:30 209 Hargadon Sue Ipswich Triathlon Club F50 53 F
304 00:46:41 313 Meader Ailsa Unattached F40 41 F
305 00:46:59 224 Chappell Graham Unattached M40 42 M
306 00:47:05 289 Baker Joanne Hadleigh Hares F35 37 F
307 00:47:10 302 Tillyard Robert St. Edmund Pacers M40 44 M
308 00:47:18 244 Lightfoot Ian Woodbridge Shufflers 26 M
309 00:47:22 42 Finegan Helen Felixstowe Road Runners 17 F
310 00:47:51 128 Sherman Scott Unattached MU17 15 M
311 00:47:54 127 Sherman Anna Stowmarket Striders 34 F
312 00:47:58 59 Mayhew Sandra Stowmarket Striders F40 44 F
313 00:48:05 284 Flint Tony Tonezone Runners M60 63 M
314 00:48:08 89 Blagg Linda Unattached F50 50 F
315 00:48:12 282 Chaplin Rebecca Stowmarket Striders 29 F
316 00:48:16 155 Tyler Rosemary Anne Stowmarket Striders F55 57 F
317 00:48:25 275 Cole Sophie Harwich Runners 18 F
318 00:48:37 46 Kemp Michael Unattached 28 M
319 00:48:46 257 Turner Maxine Unattached F50 52 F
320 00:48:49 75 Starmer Jan Stowmarket Striders F45 47 F
321 00:48:58 142 Bloomfield Susan Stowmarket Striders F40 42 F
322 00:49:01 232 Spinks Roger Ipswich Jaffa M60 65 M
323 00:49:02 184 Healy Claire Ipswich Jaffa F40 43 F
324 00:49:12 283 Flint Maureen Tonezone Runners F55 57 F
325 00:49:14 201 Bond Sarah Harwich Runners 28 F
326 00:49:21 38            
327 00:49:47 20            
328 00:49:54 358 Howard Michelle Unattached F35 36 F
329 00:49:55 359 Edwards Elizabeth Unattached 22 F
330 00:49:56 143 Cox Di Stowmarket Striders F40 44 F
331 00:50:23 278 Potter David Bungay Black Dog M60 65 M
332 00:50:44 331 Bennett Kathleen Unattached F45 45 F
333 00:50:44 330 Bennett McCartney Unattached M45 46 M
334 00:50:45 52 Moggan Sue Stowmarket Striders F60 60 F
335 00:50:58 76 Seggar Susan Stowmarket Striders F55 58 F
336 00:51:33 62 Merfield Gordon The Saxons M60 70 M
337 00:51:42 369 Collins Angela Unattached F35 39 F
338 00:51:58 189 Starling Mandy Ipswich Jaffa F45 46 F
339 00:51:59 287 Grimsey Sarah Hadleigh Hares F40 41 F
340 00:54:30 217 Leeds Anna Harwich Runners 33 F
341 00:54:57 63 Merfield Wendy Cynthia The Saxons F60 68 F
342 00:55:13 183 Rudland Alison Ipswich Jaffa 29 F
343 00:56:00 172 Miller Roy St. Edmund Pacers M55 57 M
344 00:57:26 27 Jones Jenny Unattached 34 F
345 00:57:26 30 Revell Rebecca Unattached 22 F
346 00:57:26 29 Jones Steve Unattached 38 M
347 00:57:26 299 Prime Andy Bungay Black Dog M40 43 M
348 00:57:26 28 Davies Christopher Unattached 35 M
349 01:02:12 88 Taylor Glenda Stowmarket Striders F55 59 F