HOME    BACK   

Langham Fun Run 2004  
Results compilied by Raceres Results  
www.raceres.org.uk  
email paul@raceres.org.uk  
         
Pos Race No First Name Surname Club Name Category
1 99 Malcolm Statham Colchester Harriers Male Senior
2 90 Harry Adams   Boy Under 16
3 43 George Drummond   Boy Under 16
4 28 James Green St Edmund Pacers "D" Boy Under 9
5 16 Natasha Duffield Colchester & Tendring AC Girl Under 16
6 91 Michael Hinchcliffe   Boy Under 16
7 39 Laura Hillyard   Girl Under 16
8 18 Rishan Gamage   Boy Under 12
9 21 Sarah Cole Colchester Harriers Girl Under 16
10 17 Adam Page   Boy Under 12
11 30 Hayley Stuteley St Edmund Pacers "D" Girl Under 16
12 48 Michael Porter   Boy Under 12
13 29 Anna-Maria Green St Edmund Pacers "D" Girl Under 12
14 26 Max Warren-Watson   Boy Under 12
15 56 Thomas Illidge   Boy Under 9
16 96 Samuel Elliott   Boy Under 9
17 15 Katherine Hinchcliffe   Girl Under 12
18 51 Dan Thomson   Boy Under 12
19 86 James Porter   Boy Under 12
20 67 Ellie Steele   Girl Under 12
21 9 Abianne Humphrey   Girl Under 12
22 89 Goerge Adams   Boy Under 12
23 4 Alice Bucker   Girl Under 12
24 84 Jack Bucker   Boy Under 9
25 87 Colin Wallace   Male Senior
26 88 Andrew Baldasera   Male Senior
27 100 Phillip Duffield Colchester & Tendring AC Boy Under 12
28 37 Xavier Rayner   Girl Under 12
29 36 Chanel Brown   Girl Under 16
30 72 Katie Calderbank   Girl Under 16
31 70 Emalie Calderbank   Girl Under 9
32 22 Joshua Henshaw   Boy Under 9
33 49 Elioh Jarvis   Boy Under 9
34 50 Debbie Jarvis   Female Senior
35 65 Harry Everitt   Boy Under 9
36 47 Jennifer Porter   Girl Under 12
37 93 Jon Perrin   Boy Under 16
38 98 Christopher Jackson   Boy Under 12
39 94 Stephen Perrin   Boy Under 12
40 95 Alaex Perrin   Boy Under 9
41 92 Clive Perrin   Male Senior
42 11 Lucy Haines   Girl Under 9
43 10 Sarah Haines   Female Senior
44 12 Amy Haines   Girl Under 9
45 41 Jessica Bentley   Girl Under 12
46 55 Joanne Illidge   Girl Under 9
47 57 Elizabeth Cool   Female Senior
48 44 Henry Drummond   Boy Under 16
49 73 Hayiey Gams   Girl Under 9
50 64 Daniel Hewes   Boy Under 9
51 52 Georgia Crice   Girl Under 9
52 53 Paul Grice   Male Senior
53 60 Victoria Payne   Female Senior
54 66 Keir Steele   Boy Under 9
55 1 Sarah Knight   Girl Under 16
56 78 Georgina Wooldridge   Girl Under 9
57 63 Thomas Hewes   Boy Under 9
59 8 Emily Baldasera   Girl Under 16
60 6 Jessica Wallace   Girl Under 9
61 34 Stelios Sparsi   Male Senior
62 23 Ellioh Henshaw   Boy Under 9
63 45 Sophie Wells   Girl Under 16
64 54 Sophie Hartley   Girl Under 12
65 24 Sher Henshaw   Female Senior
66 71 Edward calderbank   Boy Under 16
67 79 Charllotte lawe   Girl Under 16
68 27 Sam Lines    
69 3 Ruth Underwood   Girl Under 9
70 83 Matthew Underwood   Male Senior
71 46 Melanie Gilfillan   Female Senior
72 68 Belinda Jones   Girl Under 9
73 20 Indu Gamage   Female Senior
74 77 Abbie Wooldridge   Girl Under 12
75 69 Chloe Martin-King   Girl Under 9
76 19 Lumini Gamage   Girl Under 9
77 38 Martyn Hillyard   Boy Under 9
78 82 Matthew Perou   Boy Under 9
79 81 Alan Perou   Male Senior
80 40 Shirley Hiilyard   Female Senior
81 42 Dafydd Lampard   Boy Under 9
82 61 Louise Armstrong   Girl Under 9
83 2 Kate Perou   Girl Under 9
84 62 susan armstrong   Female Senior
85 76 Oliver Dickie    
86 74 Paul Dickie   Male Senior
87 75 james Dickie   Boy Under 9
88 25 K Phythian   Female Senior
89 32 Georgia Sparsi   Girl Under 12
90 33 Isabella Sparsi   Girl Under 9
91 35 Craig Appleby   Unable to place in Cat.
92 31 Alexi Sparsi   Boy Under 9
5 Karen Wilkins   Female Senior
14 Katie Calderbank   Girl Under 16
58   Nathalie   Girl Under 12
59 April Payne   Girl Under 12
85 Peter Short   Male Senior
97 Billy Gadd   Boy Under 12