Langham Fun Run
14th September 2003
Results by Raceres
raceres@lineone.net
01787 376617
Pos Time No Surname First Name Club Name Category
1 00:07:59 140 Stataam Malcolm Colchester Harriers Male Senior
2 00:08:39 151 Reed James Boy Under 15
3 00:08:40 179 Adams Harry Boy Under 15
4 00:08:40 124 Drummond George Boy Under 15
5 00:08:43 167 Lowe Chris Boy Under 12
6 00:09:07 159 Wadey Ryan Colchester Harriers Boy Under 12
7 00:09:10 131 Thomas Ewan Boy Under 15
8 00:09:20 136 Javis Olive Girl Under 12
9 00:09:24 164 Trice Harry Boy Under 12
10 00:09:52 175 Page Adam Boy Under 12
11 00:10:01 142 Cole Sarah Colchester Harriers Girl Under 16
12 00:10:20 173 Hinchcliffe Michale Boy Under 15
13 00:10:38 187 Dawson Freddie Boy Under 12
14 00:10:40 152 Chiam Harriet Girl Under 12
15 00:10:44 132 Thomson Dan Boy Under 12
16 00:10:46 157 Aldridge Joshua Boy Under 9
17 00:10:46 171 Moir Alex Boy Under 9
18 00:10:49 172 Hinchcliffe Katherine Girl Under 9
19 00:11:10 158 Wadey Callum Colchester Harriers Boy Under 9
20 00:11:15 176 Rudge Alice Girl Under 9
21 00:11:18 134 Haines Alasdair Boy Under 9
22 00:11:32 195 Humphrey Abianne Girl Under 12
23 00:11:40 185 Bucker Alice Girl Under 12
24 00:11:53 174 Page Ashley Boy Under 15
25 00:11:56 127 Withers Marion Female Senior
26 00:11:56 126 Withers Mike Male Senior
27 00:12:04 186 Bucker Jack Boy Under 9
28 00:12:13 181 Mackenzie Lucy Girl Under 12
29 00:12:23 154 Steele Ellie Girl Under 12
30 00:12:25 147 Knight Katherine Girl Under 12
31 00:12:25 146 Knight Deborah Girl Under 9
32 00:12:25 160 Gard Georgina Girl Under 12
33 00:12:30 183 Machenzie Henry Boy Under 9
35 00:12:43 143 Slater A Unable to place in Cat.
36 00:12:46 141 Grant Alexander Boy Under 12
37 00:12:54 190 Marven Kelly Girl Under 16
38 00:13:00 137 Gurry Georgia Girl Under 12
39 00:13:02 193 Hobson James Boy Under 12
40 00:13:02 135 Haines Lucy Girl Under 9
41 00:13:15 155 Slater Isobel Girl Under 9
42 00:13:33 150 Jackson Christopher Boy Under 12
43 00:13:45 145 Calderbank William Boy Under 15
44 00:13:46 189 Knight Sarah-Jane Girl Under 16
45 00:14:13 144 Ellis Damien Boy Under 9
46 00:14:13 1 Adam Elliot Boy Under 9
47 00:14:39 169 Calderbank Kate Female Senior
48 00:14:39 149 Calderbank Emalie Girl Under 9
49 00:14:46 2 Adams Hope Boy Under 9
50 00:14:51 184 Wells Sophie Girl Under 16
51 00:14:51 182 Mackenzie Charlotte Girl Under 9
53 00:14:51 180 Mackenzie Rachel Female Senior
54 00:15:10 125 Bentley Jesica Girl Under 12
55 00:15:16 138 Mongor Octavia Girl Under 9
56 00:15:43 133 Haines Amy Girl Under 9
57 00:15:45 130 Haines Sarah Female Senior
58 00:15:47 156 Ackerman Sam Boy Under 12
59 00:15:50 148 Calderbank Edward Boy Under 12
60 00:15:56 192 Wallace Jessica Girl Under 9
61 00:16:05 177 Foley Kristina Girl Under 12
62 00:16:05 178 Foley Sarah Female Junior 16-20
64 00:16:30 139 Mongor Tyler Boy Under 9
65 00:17:01 123 Everitt Harry Boy Under 9
66 00:17:04 3 Martin-King Chloe Girl Under 9
67 00:17:06 153 Steel Keis Boy Under 9
68 00:17:10 128 Lampard Dafydd Boy Under 9
69 00:17:35 166 Trice Catherine Girl Under 9
70 00:17:35 161 Ball Charlotte Girl Under 9
71 00:17:35 165 Trice Sally Female Senior
72 00:17:35 162 Ball Yamin Girl Under 12
73 00:17:35 163 Ball Kevin Male Senior
74 00:17:38 197 Perou Matthew Boy Under 9
75 00:17:38 198 Perou Kate Girl Under 9
76 00:17:38 196 Perou Janice Female Senior
dns/dnf 129 Lampard Susan Female Senior
dns/dnf 188 Dawson Ben Boy Under 15
dns/dnf 191 Gadd Billy Boy Under 12
dns/dnf 194 Hewes Daniel Boy Under 9
dns/dnf 199 Lagden Sommer Girl Under 9