HOME    BACK

Pos Time Race No First Name Surname Club Name Category
1 00:26:30 149 Neil Drane Felixstowe Road Runners Male Open
2 00:26:55 307 Graeme Knott Harwich Runners Male Open
3 00:27:25 268 Kevin Vaughan St Edmund Pacers Male Open
4 00:27:49 275 Stephen Langley Colchester Harriers Male Vet 40
5 00:27:57 256 Peter Golding St Edmund Pacers Male Vet 45
6 00:27:58 243 Malcolm Muir Ilford A.C. Male Open
7 00:27:59 141 Peter Pearce Gt Bentley Running Club Male Open
8 00:28:03 139 Michael Nealhams St Edmund Pacers Male Open
9 00:28:10 124 Richard Wold Felixstowe Road Runners Male Vet 40
10 00:28:15 188 David Laing St Edmund Pacers Male Open
11 00:28:23 198 Carl Marston St Edmund Pacers Male Open
12 00:28:28 118 David Salter St Edmund Pacers Male Vet 40
13 00:28:38 277 Mark Bowditch Unattached Male Open
14 00:28:50 205 Mark Cunningham St Edmund Pacers Male Open
15 00:28:52 142 Raymond Hill Ipswich Jaffa Male Vet 50
16 00:28:53 186 David Gardner Felixstowe Road Runners Male Open
17 00:28:58 253 Chris Starmer Stowmarket Striders Male Vet 40
18 00:29:00 127 Geoffrey Tomlinson Gt Bentley Running Club Male Vet 40
19 00:29:06 133 Christopher Cooke St Edmund Pacers Male Vet 40
20 00:29:12 261 Stephen Hart Woodbridge Shufflers Male Open
21 00:29:14 206 Stephen Hicks Ipswich Harriers Male Vet 40
22 00:29:18 283 Simon Millett Waveney Valley A.C. Male Junior
23 00:29:32 119 Mark Clarke Colchester & Tendring A.C. Male Vet 40
24 00:29:33 116 Kirsty Waterson St Edmund Pacers Female Open
25 00:29:39 66 Richard Bennett Felixstowe Road Runners Male Vet 45
26 00:29:48 19 Ray Robinson Unattached Male Vet 40
27 00:29:57 274 Steve Kenyon Waveney Valley A.C. Male Open
28 00:30:06 230 David Copland Ipswich Triathlon Club Male Open
29 00:30:09 242 Martin Clarks Ilford A.C. Male Vet 50
30 00:30:12 259 Kevin Bowles Gt Bentley Running Club Male Vet 40
31 00:30:22 72 Mark Pinney Felixstowe Road Runners Male Open
32 00:30:24 252 Carl Creasey Unattached Male Open
33 00:30:26 112 Philip Quantrill Ipswich Jaffa Male Open
34 00:30:32 299 Tim Fox St Edmund Pacers Male Open
35 00:31:23 173 Ronald Benjamin Felixstowe Road Runners Male Vet 45
36 00:31:27 291 Neville Clarke Newmarket Joggers Male Vet 45
37 00:31:37 255 Simon Bourne Ipswich Triathlon Club Male Open
38 00:31:43 278 Steve Benson Ipswich Harriers Male Vet 40
39 00:31:46 181 Richard Whiteing St Edmund Pacers Male Open
40 00:31:49 155 Lee Farthing Felixstowe Road Runners Male Junior
41 00:31:54 175 John Orr Framlingham Flyers Male Vet 45
42 00:32:01 7 Gail Pryke Ipswich Jaffa Female Vet 40
43 00:32:06 192 Darren Wright Unattached Male Open
44 00:32:08 68 Simon Pryke Unattached Male Open
45 00:32:11 237 Jerry Madden Unattached Male Vet 55
46 00:32:18 239 Stuart Lyons Unattached Male Junior
47 00:32:24 27 Jonathan Miller Unattached Male Open
48 00:32:25 312 Mike McCarthy London Irsh AC Male Vet 40
49 00:32:28 117 Ray Roberts Felixstowe Road Runners Male Vet 55
50 00:32:30 96 William Newland St Edmund Pacers Male Vet 45
51 00:32:33 64 Duncan Chenery Ipswich Jaffa Male Vet 40
52 00:32:34 88 Rob Clayton Felixstowe Road Runners Male Vet 45
53 00:32:36 49 Gary Betts Ipswich Jaffa Male Open
54 00:32:37 238 Kevin Harper Witham Running Club Male Open
55 00:32:40 227 Darren Thomas Grange Farm Trotters Male Open
56 00:32:41 202 Richard Weston Unattached Male Junior
57 00:32:46 105 Charlotie Baldrey Woodbridge Shufflers Female Open
58 00:32:50 63 Robert Chenery Ipswich Jaffa Male Junior
59 00:32:50 189 Pat Partridge St Edmund Pacers Female Vet 50+
60 00:32:51 162 Gordon Slack Stowmarket Striders Male Vet 50
61 00:32:57 137 Ian Foskew Mid Essex Casuals Male Vet 40
62 00:32:58 258 Elizabeth Gobbitt St Edmund Pacers Female Open
63 00:33:06 148 Val Jennings Ipswich Jaffa Female Vet 35
64 00:33:13 305 Chris Scrimshire Woodbridge Shufflers Male Vet 50
65 00:33:18 136 Christopher Batty Felixstowe Road Runners Male Open
66 00:33:24 235 Ker Macrosson Ipswich Jaffa Male Vet 45
67 00:33:24 3 Gary Matthews Ipswich Triathlon Club Male Vet 40
68 00:33:33 33 Geof Everitt Ipswich Jaffa Male Vet 55
69 00:33:36 267 Martin Buis Ipswich Harriers Male Vet 50
70 00:33:39 87 Chris Gladwell Stowmarket Striders Male Vet 45
71 00:33:43 263 Glyn Peck Harwich Runners Male Vet 60+
72 00:33:46 22 Alan Jackson Ipswich Jaffa Male Vet 40
73 00:33:47 143 Dick Dolan Woodbridge Shufflers Male Vet 55
74 00:34:01 82 Richard Balaam St Edmund Pacers Male Vet 40
75 00:34:05 42 Joy Griffith Felixstowe Road Runners Female Vet 45
76 00:34:05 94 Ray Short St Edmund Pacers Male Vet 55
77 00:34:09 107 David Game Mid Essex Casuals Male Vet 50
78 00:34:09 164 Ken Rooke Framlingham Flyers Male Vet 55
79 00:34:11 51 Mark Lankester Ipswich Jaffa Male Open
80 00:34:13 106 Clive Kirk Ipswich Jaffa Male Vet 50
81 00:34:16 302 Philip Goddard Unattached Male Vet 45
82 00:34:18 163 Jo O'Brian Woodbridge Shufflers Female Vet 40
83 00:34:20 182 Joe Naughton Stowmarket Striders Male Vet 40
84 00:34:32 91 Dave Vaughan St Edmund Pacers Male Vet 45
85 00:34:38 144 John Docherty Ipswich Jaffa Male Vet 60+
86 00:34:43 304 Daren Broardham Unattached Male Open
87 00:34:46 209 Mike Ryail West Suffolk A.C. Male Vet 50
88 00:34:48 225 Mike Tomlin Unattached Male Open
89 00:34:50 212 Julie Brown Ipswich Jaffa Male Vet 40
90 00:34:53 93 Alistair Goodier Unattached Male Open
91 00:34:58 131 Peter Baguley Ipswich Jaffa Male Vet 45
92 00:35:00 161 Gordon Funnell Hadleigh Hares A.C. Male Vet 40
93 00:35:07 153 Colin Short Witham Running Club Male Vet 55
94 00:35:16 226 David Brooks Thurrock Harriers Male Vet 60+
95 00:35:18 14 Simon Harrison Unattached Male Open
96 00:35:20 85 Matthew Capp Unattached Male Open
97 00:35:22 317 Richard Fellingham Stowmarket Striders Male Vet 50
98 00:35:23 53 Kelly Mayhew Ipswich Harriers Female Open
99 00:35:25 245 George Kirby Unattached Male Vet 45
100 00:35:26 316 Nigel Thomas Grange Farm Trotters Male Open
101 00:35:27 55 Graham Smith Unattached Male Open
102 00:35:35 38 Mick Thorpe Unattached Male Open
103 00:35:36 97 Chris Smith Ipswich Jaffa Male Vet 45
104 00:35:39 282 Tony Millett Waveney Valley A.C. Male Vet 45
105 00:35:39 281 Anne Millett Waveney Valley A.C. Female Vet 45
106 00:35:47 247 Jim Marshall Unattached Male Open
107 00:35:48 103 Julian Cordwell Harwich Runners Male Vet 50
108 00:35:50 232 Stephen Wood Ipswich Jaffa Male Vet 45
109 00:35:52 196 Patrick Cooney Unattached Male Open
110 00:35:52 100 Tricia Dennison St Edmund Pacers Female Vet 40
111 00:35:57 234 Steve Butcher Ipswich Jaffa Male Vet 40
112 00:35:59 129 Andrew Wooden Felixstowe Road Runners Male Vet 40
113 00:36:04 201 John Weston Unattached Male Vet 45
114 00:36:07 314 Peter Mills Unattached Male Vet 50
115 00:36:12 266 Peter Gotts Fitness First Male Open
116 00:36:13 308 Simon Page Unattached Male Vet 45
117 00:36:23 241 Bob Ratcliffe Stowmarket Striders Male Vet 55
118 00:36:23 130 Claire Taylor St Edmund Pacers Female Open
119 00:36:26 224 Carina Sewell Woodbridge Shufflers Female Vet 40
120 00:36:27 228 Christopher Austin St Edmund Pacers Male Vet 55
121 00:36:27 313 Theresa Levett St Edmund Pacers Female Open
122 00:36:28 185 Keith Woodgate Ipswich Jaffa Male Vet 45
123 00:36:29 184 John Fitzgerald Felixstowe Road Runners Male Open
124 00:36:30 244 Marie Shirley Ipswich Harriers Female Open
125 00:36:35 309 Rowland Knott Harwich Runners Male Vet 50
126 00:36:35 169 Geoff Galloway Harwich Runners Male Open
127 00:36:37 229 Gail Sparkes Stowmarket Striders Female Vet 40
128 00:36:37 70 Roger Duffield Tiptree Road Runners Male Vet 60+
129 00:36:42 236 Martin Ryan Unattached Male Vet 40
130 00:36:52 219 Garry Nolloth Unattached Male Vet 40
131 00:37:03 293 Roger Spinks Ipswich Jaffa Male Vet 60+
132 00:37:12 43 Tim Finegan Felixstowe Road Runners Male Vet 40
133 00:37:14 297 Kevin Webber Harwich Runners Male Open
134 00:37:21 265 Paul Smith Fitness First Male Open
135 00:37:22 24 Colin Newcombe Ipswich Jaffa Male Open
136 00:37:22 303 David Coley Felixstowe Road Runners Male Vet 50
137 00:37:30 121 Bert Hatcher Ipswich Jaffa Male Vet 60+
138 00:37:33 199 Ian Leedham Stowmarket Striders Male Vet 40
139 00:37:33 45 Sue Garrod Stowmarket Striders Female Vet 35
140 00:37:50 280 Thomas Dolan Unattached Male Open
141 00:37:51 120 Vivienne Malan Unattached Male Open
142 00:37:52 4 Emma Crawley Ipswich Triathlon Club Female Vet 35
143 00:37:53 289 Michael Trotman Ipswich Jaffa Male Vet 50
144 00:37:53 28 Jackie Flewitt Unattached Female Vet 45
145 00:37:53 167 Michelle Constable Ipswich Jaffa Female Vet 35
146 00:38:00 40 Sallyann Pearce Felixstowe Road Runners Female Vet 40
147 00:38:07 29 Steven Simpson Unattached Male Vet 40
148 00:38:13 306 Francis Ostrowski Ipswich Jaffa Male Vet 45
149 00:38:16 254 John Mackay Colchester & Tendring A.C. Male Open
150 00:38:18 193 Simon Long Unattached Male Open
151 00:38:21 57 Stewart Salisbury Unattached Male Vet 45
152 00:38:23 284 Rebecca Peck Framlingham Flyers Female Open
153 00:38:25 111 Gill Dean Ipswich Jaffa Female Vet 45
154 00:38:26 115 Jonathan Wilding Felixstowe Road Runners Male Open
155 00:38:30 135 Paul Theobald St Edmund Pacers Male Vet 45
156 00:38:38 86 Nigel Dadge Felixstowe Road Runners Male Open
157 00:38:42 65 Sarah Strivens Ipswich Jaffa Female Vet 45
158 00:38:44 217 Andrew cable Unattached Male Vet 40
159 00:38:49 61 Maureen Wright Ipswich Jaffa Female Vet 50+
160 00:38:55 69 Viviene Woodgate Ipswich Jaffa Female Vet 40
161 00:38:58 39 Paul Brooks Ipswich Jaffa Male Open
162 00:39:02 285 Stephen Cartwright Gt Bentley Running Club Male Vet 45
163 00:39:02 310 Elspeth Knott Harwich Runners Female Vet 50+
164 00:39:06 89 Dave Songhurst Felixstowe Road Runners Male Vet 55
165 00:39:10 250 John Ward Felixstowe Road Runners Male Vet 45
166 00:39:11 18 Christopher Morton CAMRA Hash House Harriers Male Open
167 00:39:12 110 Katie Matthews Felixstowe Road Runners Female Open
168 00:39:13 233 Hilary Wood Ipswich Jaffa Female Vet 40
169 00:39:21 177 Johnathan Girling Unattached Male Vet 45
170 00:39:24 286 Kevin Bennett Unattached Male Open
171 00:39:25 12 Peter Finch Unattached Male Vet 40
172 00:39:28 9 Paul Foster Unattached Male Vet 45
173 00:39:28 8 Lyn Foster Sedgley Park Runners Female Vet 45
174 00:39:33 35 Nick Utteridge Unattached Male Open
175 00:39:33 146 Grayhame Fish Stowmarket Striders Male Vet 50
176 00:39:34 152 Kiri Alford Braintree A.C. Female Junior
177 00:39:39 67 Annabel Bennett Felixstowe Road Runners Female Vet 35
178 00:39:44 279 John Tully Unattached Male Vet 40
179 00:39:50 56 Anne Fellingham Stowmarket Striders Female Vet 50+
180 00:39:53 147 Anne Fish Stowmarket Striders Female Vet 45
181 00:39:52 187 Laura Williams Unattached Female Open
182 00:39:52 158 Stephen Bright British Athletics SC Male Vet 40
183 00:39:53 272 Francis Fox Unattached Male Junior
184 00:39:57 194 Michael Dale Unattached Male Vet 45
185 00:40:06 114 Simon Watts Unattached Male Vet 45
186 00:40:11 208 Julie Haselwood Ipswich Jaffa Female Vet 50+
187 00:40:13 2 Lynn Maddison Unattached Female Open
188 00:40:14 246 Lorraine Phillips Stowmarket Striders Female Open
189 00:40:19 37 Charlie Stannett Ipswich Triathlon Club Male Vet 40
190 00:40:22 190 Ian Fovargue Unattached Male Vet 40
191 00:40:23 25 Steve Hawksworth Ipswich Jaffa Male Vet 40
192 00:40:26 166 Sharon Jaquest-Lloyd Unattached Female Open
193 00:40:30 172 Jeff Allum Ipswich Jaffa Male Open
194 00:40:31 311 Bob Rowles Harwich Runners Male Vet 40
195 00:40:49 315 Pip Warboys Mid Essex Casuals Male Vet 50
196 00:41:00 300 Adam De-Vries Unattached Male Junior
197 00:41:07 20 Joan Robinson Unattached Female Vet 35
198 00:41:13 75 Andrew Thomas Unattached Male Vet 40
199 00:41:16 191 Daryl Butcher Harwich Runners Male Vet 45
200 00:41:25 128 Mike Chambers St Edmund Pacers Male Vet 60+
201 00:41:26 170 Jane Fellingham-Boyce Stowmarket Striders Female Vet 35
202 00:41:31 156 Ian Farthing Unattached Male Vet 40
203 00:41:34 159 Robert Bright British Athletics SC Male Junior
204 00:41:38 102 Carol Cordwell Harwich Runners Female Vet 40
205 00:41:39 109 Dave Sutherland Unattached Male Vet 50
206 00:41:39 81 Chris Harbord Gt Yarmouth R.R.C. Male Vet 55
207 00:41:41 251 Tim Titheridge Unattached Male Vet 50
208 00:41:41 113 Caroline Hollands St Edmund Pacers Female Open
209 00:41:54 257 Bob Darnell Unattached Male Vet 50
210 00:42:00 132 Andrew Hunter Unattached Male Vet 45
211 00:42:05 262 Adrian Cassidy Unattached Male Open
212 00:42:06 287 Peter Turner Unattached Male Open
213 00:42:08 231 Susannah Rosenberg Ipswich Triathlon Club Female Vet 40
214 00:42:09 276 Hugh Norris Woodbridge Shufflers Male Vet 55
215 00:42:14 200 Sandra Allen Ipswich Jaffa Female Vet 45
216 00:42:19 108 Vanessa Lincoln Unattached Female Open
217 00:42:20 74 Derek Rothwell Unattached Male Vet 50
218 00:42:22 16 Claire Burrows Unattached Female Open
219 00:42:23 104 Trevor Rolph Brandon Fern Hoppers Male Vet 45
220 00:42:26 273 Eric Dunne Gt Bentley Running Club Male Vet 60+
221 00:42:26 288 Mark Booth Unattached Male Open
222 00:42:31 41 Ronel Van Der Merwe Stowmarket Striders Female Vet 40
223 00:42:32 10 Trevor De Vries Unattached Male Vet 40
224 00:42:37 151 Judith Adophus Ipswich Jaffa Female Vet 40
225 00:42:43 218 Sally Cable Unattached Female Vet 40
226 00:42:59 223 Colin Jenkins Newham & Essex Beagles Male Vet 45
227 00:43:05 211 Fiona Brewster Framlingham Flyers Female Open
228 00:43:06 84 Alistair Williamson Unattached Male Open
229 00:43:06 207 Les Smart Unattached Male Vet 55
230 00:43:06 264 Paul Larkin Stowmarket Striders Male Vet 45
231 00:43:12 294 Judy Potter Bungay Black Dog R.C. Female Vet 50+
232 00:43:14 98 Ian Cade Unattached Male Vet 40
233 00:43:34 46 Tracey Lee Stowmarket Striders Female Open
234 00:43:36 222 Goldie Canham Ipswich Jaffa Female Open
235 00:43:47 15 Anna Sterling Unattached Female Open
236 00:43:51 178 Andrew Cummings Unattached Male Open
237 00:43:51 179 Guy Hayward Unattached Male Open
238 00:43:52 95 Erica Short St Edmund Pacers Female Vet 50+
239 00:43:55 5 Barbara Tottle Unattached Female Vet 50+
240 00:43:56 183 Denise Naughton Stowmarket Striders Female Vet 35
241 00:44:02 125 Julie Thurlow Ipswich Jaffa Female Vet 45
242 00:44:03 6 Sue Winlow Unattached Female Vet 40
243 00:44:06 269 Steve Henry Woodbridge Rugby Club Male Vet 40
244 00:44:33 101 Sam Jackson Stowmarket Striders Female Open
245 00:44:34 197 Gemma Moore Unattached Female Open
246 00:44:36 295 George Collins Unattached Male Open
247 00:44:38 292 David Potter Bungay Black Dog R.C. Male Vet 60+
248 00:44:38 296 Oliver Calver Unattached Male Open
249 00:44:43 271 Alace Palmer Unattached Female Vet 35
250 00:44:46 298 Carol Street Ipswich Jaffa Female Vet 45
251 00:44:49 215 Rachael Wyartt Unattached Female Open
252 00:44:54 150 Lyn Drane Unattached Female Vet 40
253 00:44:56 54 June Smith Unattached Female Open
254 00:45:02 270 Malcolm Gregory Woodbridge Rugby Club Male Vet 40
255 00:45:12 174 Gillian Benjamin Felixstowe Road Runners Female Vet 40
256 00:45:19 47 Phylly Wilson Road Runners Club Female Vet 50+
257 00:45:22 44 Roger Holt Unattached Male Open
258 00:45:28 145 Sue Seggar Stowmarket Striders Female Vet 50+
259 00:45:29 165 David Fellman Ipswich Jaffa Male Vet 45
260 00:45:36 123 Steve Jones Unattached Male Open
261 00:45:46 213 Kim Taylor Unattached Female Vet 45
262 00:45:48 48 Kate Hendy Felixstowe Road Runners Female Vet 45
263 00:45:53 176 Paul Wilkinson Unattached Male Vet 40
264 00:45:59 157 Vicky Lester Unattached Female Open
265 00:46:02 34 Mary Marshal Ipswich Jaffa Female Vet 50+
266 00:46:08 60 Paul Warren Unattached Male Vet 50
267 00:46:44 301 Alan Doggett Unattached Male Open
268 00:46:52 62 Jackie Collins Ipswich Jaffa Female Vet 35
269 00:46:52 240 Carol Hood Ipswich Jaffa Female Open
270 00:47:03 290 Michael Curtis Unattached Male Vet 55
271 00:47:08 138 Richard Cox Stowmarket Striders Male Vet 60+
272 00:47:20 17 Terry Cook Woodbridge Shufflers Male Vet 50
273 00:47:24 31 Stephen Taylor Unattached Male Vet 50
274 00:47:27 204 Vicky Huggins Unattached Female Open
275 00:47:27 203 Nick Huggins Unattached Male Vet 50
276 00:47:32 58 Julie Larenson Unattached Female Open
277 00:47:42 195 Amanda Dale Unattached Female Vet 40
278 00:48:31 92 Ian Doggett Unattached Male Open
279 00:49:33 52 rachel Lecomte Felixstowe Road Runners Female Open
280 00:50:21 32 Peter Dowson Unattached Male Vet 45
281 00:50:44 221 Sarah Clarke Unattached Female Open
282 00:50:44 220 Vaughan Clarke Unattached Male Open
283 00:51:42 11 Sylvia Scott-Laws Felixstowe Road Runners Female Vet 50+
284 00:51:52 30 Dennis Harris Unattached Male Open
285 00:52:00 134 Ian Freemad St Edmund Pacers Male Vet 50
286 00:56:02 249 Rachel Clint Unattached Female Open
287 00:56:02 248 Olly Lambert Unattached Male Open
288 00:57:55 160 Sharon Fisher St Edmund Pacers Female Vet 50+
dns/dnf 90 Lynn Tanner Colchester & Tendring A.C. Female Vet 50+
dns/dnf 140 Alix Jordanora Colchester Harriers Female Open
dns/dnf 216 Mathew Blacoe Colchester Harriers Male Open
dns/dnf 1 James Stannard Felixstowe Road Runners Male Open
dns/dnf 71 Harold Bennett Felixstowe Road Runners Male Vet 60+
dns/dnf 126 Michelle-Ann Robinson Gt Bentley Running Club Female Vet 40
dns/dnf 122 David Robinson Hadleigh Hares A.C. Male Vet 50
dns/dnf 168 Shirley Morris Harwich Runners Female Vet 40
dns/dnf 23 Paul Preston Ipswich Jaffa Male Open
dns/dnf 180 Simon Bole Ipswich Jaffa Male Vet 45
dns/dnf 260 Don Cox Ipswich Jaffa Male Vet 55
dns/dnf 26 Sarah Squirrell Ipswich Triathlon Club Female Open
dns/dnf 36 Kate Stannett Ipswich Triathlon Club Female Vet 40
dns/dnf 79 Russel Arnold Newmarket Joggers Male Vet 55
dns/dnf 83 Helan Farrow St Edmund Pacers Female Vet 35
dns/dnf 99 John Drake St Edmund Pacers Male Vet 55
dns/dnf 210 Karen Goodwin Stowmarket Striders Female Open
dns/dnf 214 Keith Pickles Tiptree Road Runners Male Vet 40
dns/dnf 13 Michelle Hadley Unattached Female Open
dns/dnf 21 Hanna Walace Unattached Female Open
dns/dnf 50 Mike Stanley Unattached Male Open
dns/dnf 59 Jemma Stennett Unattached Female Open
dns/dnf 73 Jon Chambers Unattached Male Open
dns/dnf 76 Rosemary Walker Unattached Female Vet 40
dns/dnf 77 Alison Simons Unattached Female Vet 35
dns/dnf 78 Emma Powell Unattached Female Open
dns/dnf 80 Darren Alexander Unattached Male Open
dns/dnf 171 Fran Donnelly Unattached Female Open
Male Teams
1 St Edmund Pacers 16
2 Felixstowe Road Runners 26
3 Gt Bentley RC 55
4 Ipswich Jaffa 99
5 Ipswich Harriers 128
6 Ipswich Tri Club 132
7 Stowmarket Striders 147
8 Waveney Valley AC 153
9 Woodbridge Shufflers 157
10 Harwich Runners 180
11 Mid Essex casuals 333
Ladies Teams
1 St Edmund Pacers 145
2 Ipswich Jaffa 229
3 Woodbridge Shufflers 258
4 Felixstowe Road Runners 388
5 Stowmarket Striders 445