Kirton Friday Five 2002

HOME        BACK

Pos Time No First Name Surname Club Name Category
1 00:26:40 384 Solonon Nakale Colchester Harriers Male Junior
2 00:26:43 330 Graham Knott Harwich Runners Male Open
3 00:26:52 81 Kevin VAUGHAN Thetford AC Male Open
4 00:27:29 118 Geoffrey TOMLINSON Gt Bentley Running Club Male Vet 40
5 00:27:38 45 Paul MORRIS Framlingham Flyers Male Open
6 00:27:48 211 Howard BEASLEY St Edmund Pacers Male Vet 40
7 00:27:50 42 Richard MILLER Stowmarket Striders Male Open
8 00:27:52 210 Carl MARSTON St Edmund Pacers Male Open
9 00:28:07 76 Peter FOODY St Edmund Pacers Male Open
10 00:28:18 87 Michael NELHAMS St Edmund Pacers Male Open
11 00:28:44 252 Alan DAWSON St Edmund Pacers Male Vet 45
12 00:28:51 363 Matt Blackman Ipswich Jaffa Male Open
13 00:28:56 3 Christopher COOKE St Edmund Pacers Male Vet 40
14 00:29:01 354 Scott Macsepheny Ipswich Jaffa Male Open
15 00:29:04 120 Colin ARNOLD St Edmund Pacers Male Vet 45
16 00:29:06 331 Jason Meachen Harwich Runners Male Open
17 00:29:08 253 Lee O'HARE West Suffolk A.C. Male Open
18 00:29:09 351 Mark Ransey Ipswich Triathlon Club Male Open
19 00:29:12 304 Carl Creadey Unattached Male Open
20 00:29:14 205 Stephen HICKS Ipswich Harriers Male Vet 40
21 00:29:16 381 Gregory McDowell Colchester Harriers Male Open
22 00:29:18 135 Stuart SMITH Unattached Male Open
23 00:29:19 207 Sebastian PALMER West Suffolk A.C. Male Junior
24 00:29:21 191 Ashley GIMSON St Edmund Pacers Male Open
25 00:29:24 333 Tim Hanman Unattached Male Open
26 00:29:29 387 Richard Denwood Stowmarket Striders Male Open
27 00:29:39 13 Chris JONES Waveney Valley A.C. Male Junior
28 00:29:42 300 Vince Calver Felixstowe Road Runners Male Open
29 00:29:46 189 Roger STONE Felixstowe Road Runners Male Open
30 00:29:48 356 Mark Pinney Felixstowe Road Runners Male Open
31 00:29:53 224 Richard TATESON Ipswich Triathlon Club Male Open
32 00:29:55 365 Terence Black Ipswich Jaffa Male Vet 45
33 00:29:56 38 Glenn DOEL Colchester Harriers Male Open
34 00:29:57 226 Kirsty WATERSON Bedford & County Female Open
35 00:30:09 364 Mark Clark Stour Valley Joggers Male Vet 40
36 00:30:13 228 Chris STARMER Stowmarket Striders Male Vet 40
37 00:30:15 320 David Gardiner Felixstowe Road Runners Male Open
38 00:30:19 237 Paul GUAYS-ATKINS Unattached Male Vet 45
39 00:30:38 255 Steve KENYON Waveney Valley A.C. Male Open
40 00:30:41 177 Justin HENDER Ipswich Triathlon Club Male Open
41 00:30:43 309 Philip Hetrel Unattached Male Open
42 00:30:44 166 Stuart WALLACE Colchester Harriers Male Vet 45
43 00:30:49 310 Graham Hedley Unattached Male Open
44 00:30:55 56 Chris HERBERT St Edmund Pacers Male Vet 40
45 00:30:58 134 Phil QUANTRILL Ipswich Jaffa Male Open
46 00:31:00 111 John DRAKE St Edmund Pacers Male Vet 50
47 00:31:06 126 Richard WHITING St Edmund Pacers Male Open
48 00:31:07 329 Malcolm Statham Colchester Harriers Male Vet 50
49 00:31:08 153 Samantha GOSLING St Edmund Pacers Female Open
50 00:31:11 327 Thomas Murphy Unattached Male Junior
51 00:31:12 101 John DRISCOLL Colchester Harriers Male Vet 50
52 00:31:19 80 Dave VAUGHAN St Edmund Pacers Male Vet 45
53 00:31:23 223 Ray HILL Ipswich Jaffa Male Vet 50
54 00:31:25 326 Stuart Turnbull Mid Essex Casuals Male Open
55 00:31:33 36 Robert CHENERY Ipswich Jaffa Male Junior
56 00:31:36 9 Paul PRESTON Ipswich Jaffa Male Open
57 00:31:41 206 Ashley PAGE St Edmund Pacers Male Vet 40
58 00:31:43 27 Andy RUDGE Felixstowe Road Runners Male Vet 40
59 00:31:49 378 William Haining Colchester Harriers Male Vet 45
60 00:31:51 340 M Davis Ipswich Jaffa Female Open
61 00:31:51 160 David ROBINSON Hadleigh Hares A.C. Male Vet 50
62 00:31:56 146 Rupert JUDGE Woodbridge Shufflers Male Open
63 00:32:06 303 Christopher Sach Unattached Male Vet 40
64 00:32:09 216 Jonathan BELLAMY St Edmund Pacers Male Open
65 00:32:10 192 Pat PARTRIDGE St Edmund Pacers Female Vet 45
66 00:32:17 308 Ashleigh Ranson Unattached Male Open
67 00:32:19 199 John ORR Framlingham Flyers Male Vet 45
68 00:32:26 32 Nigel WARNER St Edmund Pacers Male Vet 40
69 00:32:27 208 Mark DOYLE Harwich Runners Male Vet 40
70 00:32:29 217 Scott THACKER Unattached Male Junior
71 00:32:32 127 Gary SMITH Unattached Male Vet 40
72 00:32:35 220 Ray ROBERTS Felixstowe Road Runners Male Vet 50
73 00:32:39 322 David Mullane Tiptree Road Runners Male Vet 55
74 00:32:40 35 Duncan CHENERY Ipswich Jaffa Male Vet 40
75 00:32:42 212 Darren THOMAS Grange Farm Trotters Male Open
76 00:32:56 92 Peter LENNARD Woodbridge Shufflers Male Vet 45
77 00:32:57 338 Chris Scrimshire Woodbridge Shufflers Male Vet 50
78 00:32:59 69 Susan McCANN Colchester & Tendring A.C. Female Open
79 00:33:03 245 Scott HARRISON Witham Running Club Male Open
80 00:33:05 100 Glyn PECK Harwich Runners Male Vet 60+
81 00:33:13 89 Joe NAUGHTON Stowmarket Striders Male Vet 40
82 00:33:23 175 Gordon SLACK Stowmarket Striders Male Vet 50
83 00:33:26 190 Antony MACLEAN Unattached Male Open
84 00:33:29 161 Ian FOSKEW Witham Running Club Male Open
85 00:33:38 355 Gareth Meredith Hadleigh Hares A.C. Male Open
86 00:33:44 179 Jackie ABBOTT Framlingham Flyers Female Vet 35
87 00:33:46 328 Daniel Murphy Unattached Male Open
88 00:33:48 184 Jo O'BRIEN Woodbridge Shufflers Female Vet 40
89 00:33:49 254 Roger COLE Colchester Harriers Male Vet 50
90 00:33:51 53 Bernard DEBNEY Stowmarket Striders Male Vet 50
91 00:33:52 50 Richard NASH Stowmarket Striders Male Open
92 00:33:52 88 Ken ROOKE Framlingham Flyers Male Vet 50
93 00:33:53 367 Gordon Funnell Hadleigh Hares A.C. Male Vet 40
94 00:33:55 371 Philip Goddard Unattached Male Vet 45
95 00:33:59 382 Chris Taylor Colchester & Tendring A.C. Male Open
96 00:34:05 202 Adele STACH-KEVITZ Newham & Essex Beagles Female Open
97 00:34:08 98 Terry BRAVERMAN Newmarket Joggers Male Vet 55
98 00:34:21 323 Garry Betts Ipswich Jaffa Male Open
99 00:34:25 373 Jon Bolton Gt Bentley Running Club Unable to place in Cat.
100 00:34:27 386 Sakeus Natanael Colchester Harriers Male Open
101 00:34:31 109 Haley SUTTLE Newmarket Joggers Female Vet 35
102 00:34:31 18 Christopher STANNETT Unattached Male Junior
103 00:34:32 19 Peter ANDREWS Unattached Male Vet 40
104 00:34:32 84 Roy NURSE Unattached Male Open
105 00:34:33 362 Robert McPhillips Stowmarket Striders Male Vet 40
106 00:34:39 214 Nigel THOMAS Grange Farm Trotters Male Open
107 00:34:39 138 Charlotte BALDRY Woodbridge Shufflers Female Open
108 00:34:40 75 Roger DUFFIELD Tiptree Road Runners Male Vet 60+
109 00:34:44 83 Lynn TANNER Colchester & Tendring A.C. Female Vet 45
110 00:34:46 181 John LAMBERT Ipswich Jaffa Male Vet 55
111 00:34:48 194 Peter BAGULEY Ipswich Jaffa Male Vet 45
112 00:34:49 376 Chris Gladwell Stowmarket Striders Male Vet 45
113 00:34:50 334 Phil Byam Unattached Male Open
114 00:34:52 39 Mark LANKESTER Ipswich Jaffa Male Open
115 00:34:55 150 Tony ADOLPHUS Ipswich Jaffa Male Vet 40
116 00:34:55 97 Diana BRAVERMAN Newmarket Joggers Female Vet 50+
117 00:35:00 335 Steven Moy Road Runners Club Male Open
118 00:35:03 149 Alex HARTLEY Wymondham A.C. Male Vet 40
119 00:35:06 353 John Fitzgerald Felixstowe Road Runners Male Open
120 00:35:09 361 Edward Ottley Ipswich Jaffa Male Vet 40
121 00:35:13 136 Stephen GARDINER Unattached Male Vet 40
122 00:35:14 78 Mike RYALL West Suffolk A.C. Male Vet 50
123 00:35:15 222 Junior SOANES Unattached Male Open
124 00:35:23 131 Dean KING Gt Bentley Running Club Male Open
125 00:35:25 164 Matthew CAPP Unattached Male Open
126 00:35:26 91 Mick SEARS Woodbridge Shufflers Male Vet 45
127 00:35:28 318 Steve Butler Unattached Male Open
128 00:35:30 11 George GOODALL Ipswich Jaffa Male Vet 55
129 00:35:33 225 Graham SMITH Unattached Male Open
130 00:35:33 352 Geoffrey Everitt Ipswich Jaffa Male Vet 55
131 00:35:35 238 Rebecca PITTMAN Springfield Striders Female Vet 40
132 00:35:45 358 Alan Yetts Tiptree Road Runners Male Vet 40
133 00:35:38 145 Chris RAINE St Edmund Pacers Male Vet 50
134 00:35:41 64 Clive KIRK Ipswich Jaffa Male Vet 50
135 00:35:42 383 Rachel Wadds Colchester & Tendring A.C. Female Open
136 00:35:49 10 Nick UTTERIDGE Unattached Male Open
137 00:35:53 125 Nigel BONHAM Newmarket Joggers Male Vet 60+
138 00:36:05 2 Annabel BENNETT Felixstowe Road Runners Female Vet 35
139 00:36:08 52 Bob RATLIFFE Stowmarket Striders Male Vet 55
140 00:36:13 360 Garry Nolloth Unattached Male Vet 40
141 00:36:18 113 Richard EDWARDS St Edmund Pacers Male Vet 50
142 00:36:20 240 Christina HOWLAND Felixstowe Road Runners Female Vet 35
143 00:36:23 121 Sally-Ann PEARCE Felixstowe Road Runners Female Vet 40
144 00:36:33 234 John GRAVE Unattached Male Vet 40
145 00:36:36 195 Julian CORDWELL Harwich Runners Male Vet 45
146 00:36:38 233 Linda GRAVE Unattached Female Vet 35
147 00:36:49 366 Andrew Willey Ipswich Jaffa Male Open
148 00:36:52 171 David FELLMAN Ipswich Jaffa Male Vet 40
149 00:36:52 256 Ker MACROSSON Ipswich Jaffa Male Vet 45
150 00:36:54 94 Stefan KEYMER West Suffolk A.C. Male Open
151 00:36:55 174 Philip MARSDEN Unattached Male Vet 40
152 00:37:02 315 David Hall T.R.A. Male Open
153 00:37:06 12 Dave GARDNER Woodbridge Shufflers Male Vet 40
154 00:37:06 316 Philip Kung Unattached Male Junior
155 00:37:10 77 Kiri ALFORD Braintree A.C. Female Junior
156 00:37:12 68 Simon WATTS Felixstowe Road Runners Male Vet 45
157 00:37:13 72 Phil WAINWRIGHT Unattached Male Vet 45
158 00:37:14 117 Ellen BROUGHTON Stowmarket Striders Female Vet 35
159 00:37:16 46 Scott BRADLEY Unattached Male Open
160 00:37:25 105 Tricia DENNISON St Edmund Pacers Female Vet 40
161 00:37:33 257 Shaun WATLING Unattached Male Open
162 00:37:34 156 Julie COOKE Bildeston Bounders Female Vet 40
163 00:37:36 103 Dave SONGHURST Felixstowe Road Runners Male Vet 50
164 00:37:36 152 Olwyn CLAYDEN Stowmarket Striders Female Vet 40
165 00:37:42 99 Simon PAGE Unattached Male Vet 45
166 00:37:43 182 Keith WOODGATE Ipswich Jaffa Male Vet 40
167 00:37:45 130 David CLOSS St Edmund Pacers Male Open
168 00:37:47 108 Martin ALLUM St Edmund Pacers Male Vet 50
169 00:37:54 79 Colin WEIGHT St Edmund Pacers Male Vet 60+
170 00:37:57 302 Chris Smith Ipswich Jaffa Male Vet 45
171 00:37:57 379 Neil Lovett Unattached Male Open
172 00:37:58 6 Kate RILEY Gt Bentley Running Club Female Vet 40
173 00:37:58 178 Karen GOODWIN Stowmarket Striders Female Open
174 00:38:02 67 Gill DEAN Ipswich Jaffa Female Vet 45
175 00:38:03 95 Julie HASELWOOD Ipswich Jaffa Female Vet 45
176 00:38:06 14 Peter THOMAS Colchester Harriers Male Vet 60+
177 00:38:07 317 Julian Long St Edmund Pacers Male Open
178 00:38:15 311 Paul Flack Unattached Male Open
179 00:38:16 259 Tom FINEGAN Unattached Male Vet 40
180 00:38:18 1 Bob DARNELL Unattached Male Vet 45
181 00:38:21 183 Vivienne WOODGATE Ipswich Jaffa Female Vet 40
182 00:38:22 4 Eric DUNNE Gt Bentley Running Club Male Vet 60+
183 00:38:23 221 Michelle CONSTABLE Ipswich Jaffa Female Vet 35
184 00:38:25 151 Malcolm RENDELL Stowmarket Striders Male Vet 50
185 00:38:26 16 Peter FINCH Unattached Male Vet 40
186 00:38:28 375 Rob Clayton Ipswich Harriers Male Vet 45
187 00:38:30 54 Clive GILBERT Unattached Male Open
188 00:38:31 236 David TOMS Brandon Fern Hoppers Male Vet 50
189 00:38:35 96 Sophie SHELDRAKE Unattached Female Open
190 00:38:36 65 Mike MARTIN Brandon Fern Hoppers Male Vet 55
191 00:38:38 312 Paul Finch Norwich Road Runners Male Vet 40
192 00:38:40 305 David Cussell Unattached Male Junior
193 00:38:41 132 Ken DAY Witham Running Club Male Vet 50
194 00:38:42 232 Stephen LINDEN St Edmund Pacers Male Vet 45
195 00:38:44 139 Julie WESTLAKE Unattached Female Vet 35
196 00:38:45 306 Barry Hempstead Eastern Vets A.C. Male Vet 55
197 00:38:46 123 Michael STANLEY Unattached Male Open
198 00:38:47 204 David BROOKS Thurrock Harriers Male Vet 60+
199 00:38:52 31 Grayhame FISH Stowmarket Striders Male Vet 50
200 00:38:55 157 Ian FREEMAN St Edmund Pacers Male Vet 50
201 00:38:57 180 Theresa LEVETT Unattached Female Open
202 00:38:58 30 Anne FISH Stowmarket Striders Female Vet 50+
203 00:38:58 230 Sarah YOUNGMAN Unattached Female Vet 40
204 00:38:59 124 Mark HOWARD Unattached Male Open
205 00:39:05 49 Katy NASH Stowmarket Striders Female Open
206 00:39:06 319 Pip Warboys Witham Running Club Male Vet 50
207 00:39:09 350 David Gillard Unattached Female Vet 45
208 00:39:10 186 Nikki BENNETT Gt Bentley Running Club Female Vet 35
209 00:39:10 137 Paul THEOBALD St Edmund Pacers Male Vet 45
210 00:39:11 148 Brian EDMONDS Tiptree Road Runners Male Vet 50
211 00:39:17 248 Alison TAYLOR St Edmund Pacers Female Vet 35
212 00:39:23 374 Paul Larking Stowmarket Striders Male Vet 45
213 00:39:24 377 Roger Causon Woodbridge Shufflers Male Vet 50
214 00:39:28 337 Robin Fox Gt Bentley Running Club Male Open
215 00:39:29 380 Chris Keishtley Unattached Male Open
216 00:39:38 239 Cliff BAKER Unattached Male Vet 50
217 00:39:40 40 Anne FELLINGHAM Stowmarket Striders Female Vet 50+
218 00:39:42 368 Kenneth Lawrence Ipswich Jaffa Male Open
219 00:39:48 55 Julie YALLOP Ipswich Jaffa Female Vet 35
220 00:39:55 200 Johnathon GIRLING Unattached Male Vet 40
221 00:39:58 357 Geoff Mayew Unattached Unable to place in Cat.
222 00:40:02 41 Sarah STRIVENS Ipswich Jaffa Female Vet 40
223 00:40:05 71 Stephen BRIGHT Unattached Male Open
224 00:40:21 168 Rod DE SA Unattached Male Vet 45
225 00:40:22 63 Marianne KIRK Ipswich Jaffa Female Vet 50+
226 00:40:25 86 Leslie BASHAM Stowmarket Striders Male Vet 50
227 00:40:25 209 Lorraine PHILLIPS Stowmarket Striders Female Open
228 00:40:32 172 Andrew HUNTER Unattached Male Vet 45
229 00:40:41 185 Helen COOK Ipswich Jaffa Female Vet 40
230 00:40:43 301 Don Welsh Harwich Runners Male Vet 40
231 00:40:50 203 Colin JENKINS Newham & Essex Beagles Male Vet 45
232 00:40:53 163 Paul KELLY Ipswich Jaffa Male Vet 60+
233 00:40:57 218 David STOTT Unattached Male Vet 55
234 00:41:17 241 Jacqueline HOYE Unattached Female Vet 35
235 00:41:51 110 Mervyn KESSELRING Bungay Black Dog R.C. Male Vet 55
236 00:41:51 24 Kate STANNETT Ipswich Triathlon Club Female Vet 40
237 00:41:52 244 Ian FARTHING Unattached Male Open
238 00:41:54 17 Mike STANNETT Unattached Male Vet 40
239 00:41:59 106 Rosemary THURSTON Stowmarket Striders Female Vet 50+
240 00:42:01 370 David West St Edmund Pacers Male Vet 55
241 00:42:01 235 Kevin CRACKNELL Unattached Male Open
242 00:42:05 70 Ronel VAN der MERWE Stowmarket Striders Female Vet 40
243 00:42:06 154 Sue GARDINER Ipswich Jaffa Female Vet 50+
244 00:42:06 51 Lynn MADDISON Unattached Female Open
245 00:42:12 144 Carol STREET Ipswich Jaffa Female Vet 45
246 00:42:12 133 Peter HOLM Witham Running Club Male Vet 50
247 00:42:26 33 Ian CADE Unattached Male Vet 40
248 00:42:48 104 Judy MELDRUM Ipswich Jaffa Female Vet 50+
249 00:42:48 23 Charlie STANNETT Ipswich Triathlon Club Male Vet 45
250 00:42:54 8 Colin NEWCOMBE Ipswich Jaffa Male Open
251 00:43:08 249 Jude HARE Unattached Female Vet 50+
252 00:43:08 250 Roger HARE Unattached Male Vet 55
253 00:43:12 122 Peter TURNER Unattached Male Open
254 00:43:13 15 Elizabeth COOKE St Edmund Pacers Female Vet 35
255 00:43:19 90 Denise NAUGHTON Stowmarket Striders Female Vet 35
256 00:43:19 198 Jane FELLINGHAM-BOYCE Stowmarket Striders Female Vet 35
257 00:43:32 369 Alice Palmer Unattached Female Vet 35
258 00:43:38 314 John Williams Unattached Male Vet 40
259 00:43:39 187 James KELLY Framlingham Flyers Male Vet 60+
260 00:43:41 219 Michelle PARNELL Unattached Female Open
261 00:43:46 197 Angela DAWSON Unattached Female Open
262 00:43:52 140 Sue HARGADON Ipswich Triathlon Club Female Vet 45
263 00:44:01 313 Adrian Cassidy Unattached Male Open
264 00:44:11 147 Les SMART Unattached Male Vet 55
265 00:44:32 44 Mary MARSHALL Ipswich Jaffa Female Vet 50+
266 00:44:45 247 Janet GREEN Framlingham Flyers Female Vet 50+
267 00:44:46 385 Brian Westlake Unattached Male Open
268 00:44:55 22 Philip NUTLEY St Edmund Pacers Male Vet 50
269 00:44:56 34 Kate HENDY Felixstowe Road Runners Female Vet 45
270 00:44:57 165 Nigel DADGE Felixstowe Road Runners Male Open
271 00:45:05 336 Daryl Butcher Harwich Runners Male Vet 45
272 00:45:43 60 Mark SCOTT Unattached Male Open
273 00:45:54 332 Philly Wilson Road Runners Club Male Vet 60+
274 00:46:04 85 Thomas O'BRIEN Unattached Male Vet 45
275 00:46:09 114 James STANNARD Unattached Male Open
276 00:46:17 169 Patrick LANAWAY Unattached Male Open
277 00:46:18 162 Anne OLIVER Felixstowe Road Runners Female Vet 45
278 00:46:23 215 Stuart DAVIES St Edmund Pacers Male Vet 50
279 00:46:29 28 David LAMPARD Unattached Male Open
280 00:46:41 37 Stanley GLADWELL Unattached Male Vet 60+
281 00:46:41 59 Mike SCOTT Unattached Male Vet 50
282 00:46:44 339 June Smith Unattached Female Open
283 00:46:47 372 Maxwell Giles Unattached Male Open
284 00:46:50 201 Roger HOLT Unattached Male Open
285 00:46:55 73 Julie SAWYER Unattached Female Open
286 00:46:55 246 Ian DOGGETT Unattached Male Open
287 00:46:55 258 Ken ABBOTT Unattached Male Vet 40
288 00:47:01 74 Susan SEGGAR Stowmarket Striders Female Vet 50+
289 00:47:15 21 Valerie NUTLEY St Edmund Pacers Female Vet 45
290 00:47:51 307 Tina Spencer Unattached Female Open
291 00:48:14 57 Rebecca FORD Unattached Female Open
292 00:48:23 324 Maxine Copeland Newmarket Joggers Female Vet 35
293 00:48:23 93 Mary CLARKE Unattached Female Vet 50+
294 00:48:24 321 Jennie Grimwood Newmarket Joggers Female Vet 45
295 00:48:57 158 Jenny JONES Unattached Female Open
296 00:48:58 159 Steve JONES Unattached Male Open
297 00:49:07 176 Claire ROGERS Unattached Female Open
298 00:49:10 155 Caroline HOLLANDS St Edmund Pacers Female Open
299 00:49:44 47 Helen CHAMBERS Unattached Female Vet 35
300 00:49:45 48 Pippa ALLERTON Unattached Female Vet 45
301 00:49:52 25 Miaya LEVANS Unattached Female Vet 35
302 00:50:37 43 Terry COOK Woodbridge Shufflers Male Vet 50
303 00:51:23 61 Amy CHEAU Unattached Female Open
304 00:51:27 62 Huang LOUNG Unattached Male Open
305 00:53:22 242 Vaughan CLARKE Unattached Female Open
306 00:53:23 243 Sarah CLARKE Unattached Female Open
307 00:53:46 359 Marilyn Anness West Suffolk A.C. Female Vet 50+
308 00:55:18 325 Claire James Unattached Female Open
309 00:57:47 196 Sharon FISHER St Edmund Pacers Female Vet 45
310 01:00:38 142 Christine ROOKE Framlingham Flyers Female Vet 50+
311 01:03:20 58 Kevin HAYES Unattached Male Open
dns/dnf 26 Trevor ROLPH Brandon Fern Hoppers Male Vet 45
dns/dnf 188 Steve PRESLAND Cambridge University Press RC Male Vet 45
dns/dnf 82 Jamie Caroline TANNER Colchester & Tendring A.C. Female Junior
dns/dnf 66 Ray MALSEED Colchester Harriers Male Vet 50
dns/dnf 143 Christopher AKEHURST Colchester Harriers Male Vet 45
dns/dnf 213 Karl BARKER Grange Farm Trotters Male Open
dns/dnf 5 Mary LENIHAN Gt Bentley Running Club Female Open
dns/dnf 102 Peter PEARCE Gt Bentley Running Club Male Open
dns/dnf 170 Kevin BOWLES Gt Bentley Running Club Male Vet 40
dns/dnf 112 Richard TRINDER Harwich Runners Male Vet 55
dns/dnf 141 Kevin PEIRCE Ipswich Harriers Male Open
dns/dnf 173 John DOCHERTY Ipswich Jaffa Male Vet 55
dns/dnf 107 Julia MIDLETON St Edmund Pacers Female Vet 50+
dns/dnf 193 Brian PECK St Edmund Pacers Male Vet 55
dns/dnf 227 William PECK St Edmund Pacers Male Vet 60+
dns/dnf 115 Ian LEEDHAM Stowmarket Striders Male Open
dns/dnf 116 Sue LEEDHAM Stowmarket Striders Female Vet 35
dns/dnf 119 Maria REYNOLDS Stowmarket Striders Female Vet 45
dns/dnf 229 Jeanne LYNCHE-AIRD Stowmarket Striders Female Vet 45
dns/dnf 251 Alix MURLAND Woodbridge Shufflers Female Vet 35
dns/dnf 7 Jenni LACE Unattached Female Open
dns/dnf 20 Frances DONNELLY Unattached Female Open
dns/dnf 29 Mark SAUNDERS Unattached Male Open
dns/dnf 128 Ian ROLPH Unattached Male Open
dns/dnf 129 Marian McCALL Unattached Female Open
dns/dnf 167 Hannah MOORE Unattached Female Open
dns/dnf 231 Steven KENT Unattached Male Open