HOME BACK
SEAA Inter-County Cross Country Championships
Nowton Patk, Bury St Edmunds, Suffolk
Saturday 8th December 2001
Results by RACERES 01787 376617  raceres@lineone.net
Under 23 Men
Position Finish Time Race No First Name Surname Club Name
1 33:16:00 144 K Shepherd Oxfordshire
2 34:25:00 1 J Fentrell Bedford & County
3 34:47:00 111 J Mays Kent
4 34:58:00 93 B Stopher Hampshire
5 35:09:00 92 D McCarthy Hampshire
6 35:16:00 161 C Convey Suffolk
7 35:31:00 81 A Lingard Essex
8 35:46:00 102 N Hall Hertfordshire
9 35:51:00 112 S Coomes Kent
10 35:59:00 85 G Riddell Essex
11 36:13:00 142 S Kimber Oxfordshire
12 36:31:00 84 L Pickering Essex
13 36:43:00 94 M Pearson Hampshire
14 37:28:00 83 J Williams Essex
15 37:32:00 82 G Gardiner Essex
16 37:45:00 143 G Osbourne Oxfordshire
17 38:05:00 132 D Brier Norfolk
18 38:40:00 141 N Wright Oxfordshire
19 40:17:00 114 S Turner Kent
20 40:17:00 133 S King Norfolk
21 40:29:00 101 K Waldron Hertfordshire
22 40:43:00 91 A Omar Hampshire
23 41:59:00 33 T Chandler Buckinghamshire
24 42:30:00 21 I Griggs Berkshire
TEAMS
1st Essex 43pts
2nd Hampshire 44pts
3rd Oxfordshire 46pts
Under 17 Men
Position Finish Time Race No First Name Surname Club Name
1 00:15:15 166 M Barnes-Smith Suffolk
2 00:15:16 91 J Blackledger Hampshire
3 00:15:19 96 J Ellis Hampshire
4 00:15:30 85 D Singh Essex
5 00:15:40 92 G Russ Hampshire
6 00:15:44 94 G Smith Hampshire
7 00:15:46 115 D Lacey Kent
8 00:15:47 81 A Humphreys Essex
9 00:15:51 131 L Hubbard Norfolk
10 00:15:53 118 T Fahey Kent
11 00:15:53 86 L Bailey Essex
12 00:15:55 1 S Ames Bedfordshire
13 00:15:56 84 B Hellmer Essex
14 00:16:02 116 B Whiffen Kent
15 00:16:04 141 C Gillespie Oxfordshire
16 00:16:11 32 P Bawood Buckinghamshire
17 00:16:12 82 D Patten Essex
18 00:16:14 113 S Webb Kent
19 00:16:17 114 R Perkins Kent
20 00:16:20 105 J Morris Hertfordshire
21 00:16:25 31 A Whettons Buckinghamshire
22 00:16:28 93 K McCulloch Hampshire
23 00:16:32 95 R McCarthy Hampshire
24 00:16:33 101 S Hall Hertfordshire
25 00:16:33 104 L Reynolds Hertfordshire
26 00:16:35 111 A Welch Kent
27 00:16:36 182 D Giles Sussex
28 00:16:36 117 B Cole Kent
29 00:16:37 132 D Mann Norfolk
30 00:16:39 36 T Beedell Buckinghamshire
31 00:16:42 171 P Canavan Surrey
32 00:16:47 34 K Bennett Buckinghamshire
33 00:16:47 103 P Austin Hertfordshire
34 00:16:51 112 T Collins Kent
35 00:16:52 107 J Beardsworth Hertfordshire
36 00:16:54 174 M Lawrence Surrey
37 00:16:56 181 J Mountford Sussex
38 00:16:57 172 F Bell Surrey
39 00:16:58 175 J Smalley Surrey
40 00:16:58 165 J McNally Suffolk
41 00:17:02 142 O Bristow Oxfordshire
42 00:17:02 173 P Drake Surrey
43 00:17:06 161 C Jones Suffolk
44 00:17:13 23 M Knipe Berkshire
45 00:17:12 33 J Wright Buckinghamshire
46 00:17:25 102 C Saville Hertfordshire
47 00:17:29 162 A Faben Suffolk
48 00:17:36 163 P Graham Suffolk
49 00:17:42 37 F Down Buckinghamshire
50 00:17:45 35 O Stephen Buckinghamshire
51 00:17:48 22 M Ford Berkshire
52 00:17:48 133 E Kelleler Norfolk
53 00:17:36 38 B Twigger Buckinghamshire
54 00:17:50 26 P Wren Berkshire
55 00:18:02 164 A White Suffolk
56 00:18:03 144 L Haines Oxfordshire
57 00:18:05 143 J Mackinnon Oxfordshire
58 00:18:07 25 J Stocker Berkshire
59 00:18:15 135 N Courd Norfolk
60 00:19:25 24 C Samuel Berkshire
61 00:19:56 21 A Baker Berkshire
TEAMS
1st Hampshirshire 16pts
2nd Essex 36pts
3rd Kent 49pts
4th Buckinghamshire 99pts
5th Heartfordshire 102pts
6th Suffolk 131pts
7th Surry 144pts
8th Norfolk 149pts
9th Oxfordshire 169pts
10th Berkshire 207pts
Under 15 Boys
Position Finish Time Race No First Name Surname Club Name
1 00:13:12 81 A Hickey Essex
2 00:13:30 83 A Livingston Essex
3 00:13:37 91 B Harding Hampshire
4 00:13:40 171 S Blake Surrey
5 00:13:41 31 R Taylor Buckinghamshire
6 00:13:46 88 M Bailey Essex
7 00:13:46 32 S Hutson Buckinghamshire
8 00:13:47 23 J McCulloch Berkshire
9 00:13:50 82 P Livingston Essex
10 00:13:56 172 S Bruce Surrey
11 00:13:57 2 T Stanley Bedfordshire
12 00:13:58 174 M Leslie Surrey
13 00:13:59 86 W Wright Essex
14 00:14:03 33 P Macey Buckinghamshire
15 00:14:13 87 M Burgess Essex
16 00:14:14 85 M Missen Essex
17 00:14:17 1 J Murray Bedfordshire
18 00:14:20 84 M Woodley Essex
19 00:14:22 24 M O'Neil Berkshire
20 00:14:26 4 A Ball Bedfordshire
21 00:14:27 103 R Millhouse Hertfordshire
22 00:14:28 163 S Diston Suffolk
23 00:14:28 176 K Parnham Surrey
24 00:14:32 3 A Inskip Bedfordshire
25 00:14:33 106 J Pepper Hertfordshire
26 00:14:38 114 S Munn Kent
27 00:14:39 178 O Ralph Surrey
28 00:14:42 115 D Keeley Kent
29 00:14:44 116 M Valentine Kent
30 00:14:45 117 B Tyler Kent
31 00:14:46 173 S Kissi Surrey
32 00:14:47 22 C Homans Berkshire
33 00:14:47 162 J Casey Suffolk
34 00:14:47 175 M Lloyd Surrey
35 00:14:48 95 A Wall-Clarke Hampshire
36 00:14:48 161 J Thomson Suffolk
37 00:14:48 34 D Tuttle Buckinghamshire
38 00:14:48 181 S Baker Sudbury Upper School
39 00:14:50 107 I Yenny Hertfordshire
40 00:14:50 142 J Stachowiak Oxfordshire
41 00:14:50 147 A Williams Oxfordshire
42 00:14:52 36 S Ellerby Buckinghamshire
43 00:14:57 5 J Attwood Bedfordshire
44 00:14:58 8 J Drinkwater Bedfordshire
45 00:14:59 38 S Brasier Buckinghamshire
46 00:15:03 28 B Williams Berkshire
47 00:15:04 37 D Barber Buckinghamshire
48 00:15:06 35 G Wilcox Buckinghamshire
49 00:15:08 7 C Keyos Bedfordshire
50 00:15:08 113 D Spashett Kent
51 00:15:12 25 C Reilly Berkshire
52 00:15:17 93 L Cook Hampshire
53 00:15:18 112 J Twist Kent
54 00:15:22 104 J Parslow Hertfordshire
55 00:15:24 27 D Walker Berkshire
56 00:15:25 92 A Holmes Hampshire
57 00:15:28 102 A Jenkins Hertfordshire
58 00:15:30 94 R Smout Hampshire
59 00:15:31 164 J Shaw Suffolk
60 00:15:33 6 J Butcher Bedfordshire
61 00:15:33 177 C Price Surrey
62 00:15:37 141 N Flynn Oxfordshire
63 00:15:39 111 P Cox Kent
64 00:15:47 144 J Hill Oxfordshire
65 00:15:52 21 T Bray Berkshire
66 00:16:02 26 R Ridley Berkshire
67 00:16:05 101 A Dombey Hertfordshire
68 00:16:16 145 L McCutcheon Oxfordshire
69 00:16:27 146 I Tims Oxfordshire
70 00:16:35 143 D Brain Oxfordshire
TEAMS
1st Essex 18pts
2nd Surry 49pts
3rd Buckinghamshire 63pts
4th Bedfordshire 72pts
5th Berkshire 105pts
6th Kent 113pts
7th Hertfordshire 139pts
8th Hampshire 146pts
9th Suffolk 150pts
10th Oxfordshire 207pts
Under 13 Girls
Position Finish Time Race No First Name Surname Club Name
1 00:11:23 91 E Pallant Hampshire
2 00:11:41 117 R Taylor Kent
3 00:11:42 92 S Preston Hampshire
4 00:11:42 171 L Eley Surrey
5 00:11:49 162 L Dowsing Suffolk
6 00:11:55 71 A Bailey Dorset
7 00:12:05 115 L Martin Kent
8 00:12:05 93 B Skelton Hampshire
9 00:12:09 112 M Edwards Kent
10 00:12:10 84 K Richardson Essex
11 00:12:11 95 C Witcombe Hampshire
12 00:12:18 94 J Bowers Hampshire
13 00:12:19 31 L Licietis Buckinghamshire
14 00:12:20 103 A Godfrey Hertfordshire
15 00:12:23 182 D Daly Sussex
16 00:12:23 111 L Collier Kent
17 00:12:26 114 S Hunter Kent
18 00:12:29 104 R Newstead Hertfordshire
19 00:12:31 27 E Wilkins Berkshire
20 00:12:31 161 M O'Hare Suffolk
21 00:12:31 32 T Taylor Buckinghamshire
22 00:12:31 102 C Simm Hertfordshire
23 00:12:31 116 L Michell Kent
24 00:12:34 105 K Cooper Hertfordshire
25 00:12:34 101 D Samuels Hertfordshire
26 00:12:34 34 J Sweet Buckinghamshire
27 00:12:34 86 C Taylor Essex
28 00:12:34 183 E Goodall Sussex
29 00:12:35 82 S Wheat Essex
30 00:12:35 23 R Shore Berkshire
31 00:12:35 96 H Pointer Hampshire
32 00:12:36 122 H Barsby Middlesex
33 00:12:37 87 L Clark Essex
34 00:12:37 22 F Devereux Berkshire
35 00:12:38 97 L Wright Hampshire
36 00:12:38 81 N Bailey Essex
37 00:12:39 175 L Best Surrey
38 00:12:42 33 R Godleman Buckinghamshire
39 00:12:44 88 K Foy Essex
40 00:12:44 26 K Adams Berkshire
41 00:12:53 83 N Kelly Essex
42 00:12:54 98 D Mucci Hampshire
43 00:12:56 121 C McGuigan Middlesex
44 00:12:57 85 K Jeffery Essex
45 00:13:00 145 A Peacock Oxfordshire
46 00:13:01 35 L Stephens Buckinghamshire
47 00:13:02 181 H Addison Sussex
48 00:13:03 123 B Stock Middlesex
49 00:13:05 147 K Daly Oxfordshire
50 00:13:06 172 K Mehrtens Surrey
51 00:13:08 21 S Dix Berkshire
52 00:13:09 176 M Jones Surrey
53 00:13:10 186 L Growns Sussex
54 00:13:10 141 G Hood Oxfordshire
55 00:13:12 106 M Baginski Hertfordshire
56 00:13:13 113 A Hayman Kent
57 00:13:13 184 A Pursey Sussex
58 00:13:16 163 S Enston Suffolk
59 00:13:17 143 H Chaundy Oxfordshire
60 00:13:19 36 O Napier Buckinghamshire
61 00:13:21 25 R Woods Berkshire
62 00:13:22 164 S Knox Suffolk
63 00:13:23 165 K Low Suffolk
64 00:13:31 146 K Daly Oxfordshire
65 00:13:33 185 M Pursey Sussex
66 00:13:37 173 S Long Surrey
67 00:13:40 187 H Curtis Sussex
68 00:13:40 124 R Charles Middlesex
69 00:13:41 166 L Nunn Suffolk
70 00:13:43 177 I Stoddart Surrey
71 00:13:46 72 C Reeks Dorset
72 00:13:51 144 L Tolmie Oxfordshire
73 00:13:53 148 A Gunn Oxfordshire
74 00:14:01 107 S Nash Hertfordshire
75 00:14:03 142 J Kasfee Oxfordshire
76 00:14:03 37 C Whalley Buckinghamshire
77 00:14:14 108 Z Sinnott Hertfordshire
78 00:14:28 24 S Windmill Berkshire
TEAMS
1st Hampshire 23pts
2nd Kent 34pts
3rd Hertfordshire 78pts
4th Buckinghamshire 98pts
5th Essex 99pts
6th Berkshire 123pts
7th Surrey 143pts
8th Sussex 143pts
9th Suffolk 145pts
10th Middlesex 191pts
11th Oxfordshire 201pts
Under 15 Girls
Position Finish Time Race No First Name Surname Club Name
1 00:14:59 184 C Browning Sussex
2 00:15:00 1 N Sykes Bedfordshire
3 00:15:09 175 D Christmas Surrey
4 00:15:18 171 K Novak Surrey
5 00:15:21 95 H Jones Hampshire
6 00:15:24 98 L Tanner Hampshire
7 00:15:27 87 L Snow Essex
8 00:15:32 93 V Clews Hampshire
9 00:15:38 81 S Luck Essex
10 00:15:40 32 R Simmons Buckinghamshire
11 00:15:42 82 M Foley Essex
12 00:15:43 121 L Barr Middlesex
13 00:15:45 96 D Meachem Hampshire
14 00:15:46 141 C Plateau Oxfordshire
15 00:15:48 88 C Conway Essex
16 00:15:50 102 L Cunningham Hertfordshire
17 00:15:56 91 C Aberdeen Hampshire
18 00:15:58 34 K Berryman Buckinghamshire
19 00:16:01 92 L Bowers Hampshire
20 00:16:01 103 S Waldon Hertfordshire
21 00:16:02 144 E Ridley Oxfordshire
22 00:16:04 94 C Gallant Hampshire
23 00:16:05 173 H Brooks Surrey
24 00:16:05 105 L Warner Hertfordshire
25 00:16:07 21 S Mabbett Berkshire
26 00:16:07 104 S Bentley Hertfordshire
27 00:16:13 33 A Roskilly Buckinghamshire
28 00:16:15 36 L Licietis Buckinghamshire
29 00:15:15 83 N Aspinall Essex
30 00:16:16 101 N Taylor Hertfordshire
31 00:16:22 162 S Bird Suffolk
32 00:16:23 22 C Bennett Berkshire
33 00:16:24 86 K Tydeman Essex
34 00:16:25 85 L Chatfield Essex
35 00:16:26 115 A Lenzan Kent
36 00:16:29 97 A Mycci Hampshire
37 00:16:30 106 L Donovan Hertfordshire
38 00:16:31 25 E Cannon Berkshire
39 00:16:33 178 A Beverly Surrey
40 00:16:38 118 T Wiley Kent
41 00:16:43 181 C Heath Sussex
42 00:16:47 185 K Moore Sussex
43 00:16:49 35 L Hunt Buckinghamshire
44 00:16:50 112 N Hardman Kent
45 00:16:50 37 E Roberts Buckinghamshire
46 00:16:51 114 A Jukes Kent
47 00:16:51 186 F Ray Sussex
48 00:16:52 84 R Matson Essex
49 00:16:54 117 A Ragouzardis-Clark Kent
50 00:16:54 183 K Gunn Sussex
51 00:16:55 111 L Davies Kent
52 00:16:58 124 K Alcock Middlesex
53 00:16:58 122 E Ault Middlesex
54 00:16:59 161 N Barnes-Smith Suffolk
55 00:17:06 187 E Valla Sussex
56 00:17:07 126 T Fox Middlesex
57 00:17:08 116 B Proctor Kent
58 00:17:09 127 L Torok Middlesex
59 00:17:13 26 R Auster Berkshire
60 00:17:20 177 S Holverston Surrey
61 00:17:21 125 I Ramsay Middlesex
62 00:17:25 123 L Manley Middlesex
63 00:17:31 113 R Haworth Kent
64 00:17:37 182 J Heath Sussex
65 00:17:38 107 H Wright Hertfordshire
66 00:17:38 172 J Fogarty Surrey
67 00:17:38 167 G McAlistair Suffolk
68 00:17:41 2 E Wright Bedfordshire
69 00:17:42 28 B Nanbolas Berkshire
70 00:17:47 165 A Thornton Suffolk
71 00:17:48 164 H Arbon Suffolk
72 00:17:52 174 L Riley Surrey
73 00:17:57 108 S Bailey Hertfordshire
74 00:17:58 27 S Keogh Berkshire
75 00:18:19 142 C Newbold Oxfordshire
76 00:18:19 23 B Willmott Berkshire
77 00:18:35 128 J Lenon Middlesex
78 00:18:51 143 S Daly Oxfordshire
79 00:19:11 163 S Jezzard Suffolk
80 00:19:31 24 C Phillips Berkshire
TEAMS
1st Hampshire 32pts
2nd Essex 42pts
3rd Surrey 69pts
4th Buckinghamshire 83pts
5th Hertfordshire 86pts
6th Sussex 131pts
7th Berkshire 154pts
8th Kent 165pts
9th Middlesex 173pts
10th Oxfordshire 188pts
11th Suffolk 222pts
Under 17 Women
Position Finish Time Race No First Name Surname Club Name
1 00:17:28 71 Dorset
2 00:17:34 178 C Best Surrey
3 00:17:36 101 C Wilkinson Hertfordshire
4 00:17:42 172 L Vyse Surrey
5 00:17:50 83 S Wary Essex
6 00:17:52 117 J Pereira Kent
7 00:17:57 31 G Turtle Buckinghamshire
8 00:17:58 173 E Adams Surrey
9 00:18:19 102 V Webster Hertfordshire
10 00:18:34 93 M Jones Hampshire
11 00:18:37 175 S Picket Surrey
12 00:18:38 118 J Trowbridge Kent
13 00:18:47 131 D Brett West Norfolk AC
14 00:18:42 182 S Webb Sussex
15 00:18:55 82 D Tatum Essex
16 00:18:01 35 E Christophers Buckinghamshire
17 00:18:02 91 L Brenton Hampshire
18 00:18:02 111 K Buchan Kent
19 00:18:07 114 B Fullman Kent
20 00:18:07 84 A Lingary Essex
21 00:18:09 115 J Heaney Kent
22 00:18:11 103 R Gibbs Hertfordshire
23 00:18:11 105 K Boweda-Grange Hertfordshire
24 00:18:16 116 S Henry Kent
25 00:18:34 34 K Docherty Buckinghamshire
26 00:19:25 92 T Gill Hampshire
27 00:19:26 174 E Adams Surrey
28 00:19:27 113 L Fawke Kent
29 00:19:24 32 C Moss Buckinghamshire
30 00:19:36 2 N Turners Bedfordshire
31 00:19:38 112 E Bulger Kent
32 00:19:41 Dorset
33 00:19:45 161 C Holme Suffolk
34 00:20:01 176 G Gardner Surrey
35 00:20:01 181 H Stanton Sussex
36 00:20:04 36 L Christophers Buckinghamshire
37 00:20:08 171 S Raggett Surrey
38 00:20:10 183 E Loughman Sussex
39 00:20:16 104 J Nash Hertfordshire
40 00:20:17 81 H Smith Essex
41 00:20:22 37 S Thompson Buckinghamshire
42 00:20:24 121 J Baxter Middlesex
43 00:20:32 85 S Slade Essex
44 00:20:34 107 K Harding Hertfordshire
45 00:20:45 94 J Rosa Hampshire
46 00:20:47 24 A Drahota Berkshire
47 00:20:48 21 R Phillips Berkshire
48 00:20:55 106 H Ellis Hertfordshire
49 00:20:56 141 R Cormak-Lloyd Oxfordshire
50 00:21:02 126 K Ferguson Middlesex
51 00:21:14 177 S Wright Surrey
52 00:21:22 184 K Fenn Sussex
53 00:21:25 142 J Roberts Oxfordshire
54 00:21:25 143 S Leegood Oxfordshire
55 00:21:28 95 A Holland Hampshire
56 00:21:28 124 A Campbell Middlesex
57 00:24:33 122 C Penfold Middlesex
58 00:25:47 22 S Wilkins Berkshire
TEAMS
1st Surrey 25pts
2nd Kent 55pts
3rd Hertfordshire 57pts
4th Buckinghamshire 77pts
5th Essex 80pts
6th Hampshire 98pts
7th Sussex 139pts
8th Middlesex 205pts
Junior Women
Position Finish Time Race No First Name Surname Club Name
1 00:23:40 141 F Briscoe Oxfordshire
2 00:23:43 131 R Proctor West Norfolk AC
3 00:24:08 83 L Deadman Essex
4 00:24:16 172 E Baker Surrey
5 00:24:40 21 A Pritchard Berkshire
6 00:24:47 132 O Walwyn West Norfolk AC
7 00:25:12 176 Z Vale Surrey
8 00:25:19 143 A Lovelace Oxfordshire
9 00:25:36 175 O Hives Surrey
10 00:25:53 181 K Gunn Sussex
11 00:25:58 142 L King Oxfordshire
12 00:26:09 171 C Adams Surrey
13 00:26:26 81 A Ferguson Essex
14 00:26:35 82 K Goode Essex
15 00:26:37 111 N Barty Kent
16 00:26:53 104 C Miller Hertfordshire
17 00:27:02 174 E Demant Surrey
18 00:27:06 113 A Casson Kent
19 00:27:14 84 J Socas Essex
20 00:27:19 114 K Fawke Kent
21 00:27:45 161 S Admark Suffolk
22 00:27:56 184 K Kidger Sussex
23 00:27:57 85 R Brown Essex
24 00:28:17 22 J Prescott Berkshire
25 00:28:23 112 K Bugler Kent
26 00:28:31 86 L Walland Essex
27 00:28:38 177 L Webster Surrey
28 00:29:02 1 C McCormak Bedfordshire
29 00:29:07 173 E Broadbent Surrey
30 00:29:09 182 H Sissons Sussex
31 00:29:55 31 N Chandler Buckinghamshire
32 00:30:23 115 N Mann Kent
33 00:30:39 183 S Eames Sussex
34 00:31:02 23 P Callingham Berkshire
TEAMS
1st Surrey 32pts
2nd Essex 49pts
3rd Kent 78pts
4th Sussex 95pts
Senior Women / Under 23 Women
Position Finish Time Race No First Name Surname Club Name Category
1 00:23:36 81 J Wilkinson Essex Senior Woman
2 00:24:39 174 K Jenrick Surrey Senior Woman
3 00:24:42 82 G Greenhaugh Essex Senior Woman
4 00:24:44 125 S Young Middlesex Under 23 Woman
5 00:24:45 141 J Croft Oxfordshire Senior Woman
6 00:24:58 121 A Critchlow Middlesex Senior Woman
7 00:25:11 117 H Wheeler Kent Senior Woman
8 00:25:12 144 A Hurst Oxfordshire Senior Woman
9 00:25:13 183 F Clark Sussex Under 23 Woman
10 00:25:14 113 J Harnett Kent Senior Woman
11 00:25:27 182 J Hinde Sussex Under 23 Woman
12 00:25:28 101 E Murray Hertfordshire Senior Woman
13 00:25:31 145 K Anderson Oxfordshire Senior Woman
14 00:25:36 161 S Eastall Suffolk Senior Woman
15 00:25:37 181 E Saterly Sussex Under 23 Woman
16 00:25:38 142 I Robertson Oxfordshire Senior Woman
17 00:25:40 126 N Ashe Middlesex Senior Woman
18 00:25:43 143 S Heath Oxfordshire Senior Woman
19 00:25:52 176 J Oakley Surrey Senior Woman
20 00:25:57 177 J Ray Surrey Senior Woman
21 00:26:02 123 K Armstrong Middlesex Senior Woman
22 00:26:07 32 R Iannone Buckinghamshire Under 23 Woman
23 00:26:08 33 R Hatfield Buckinghamshire Senior Woman
24 00:26:11 122 A Murphy Middlesex Senior Woman
25 00:26:13 171 R Disley Surrey Senior Woman
26 00:26:14 172 E Fogg Surrey Senior Woman
27 00:26:17 102 M Brown Hertfordshire Senior Woman
28 00:26:18 95 J Ross Hampshire Senior Woman
29 00:26:32 93 B Harris Hampshire Under 23 Woman
30 00:23:33 124 F Kennedy Middlesex Senior Woman
31 00:26:36 175 P Major Surrey Senior Woman
32 00:26:42 96 M Speller Hampshire Under 23 Woman
33 00:26:45 162 G Kieran Suffolk Senior Woman
34 00:26:46 105 C de Maria Hertfordshire Senior Woman
35 00:26:46 116 A Parlett Kent Senior Woman
36 00:26:48 94 A Keogh Hampshire Senior Woman
37 00:26:56 84 E Newman Essex Senior Woman
38 00:26:57 36 R MacDonald Buckinghamshire Senior Woman
39 00:27:01 1 C Bassill Bedfordshire Senior Woman
40 00:27:06 115 J Parkin Kent Senior Woman
41 00:27:11 103 H Hayle Hertfordshire Senior Woman
42 00:27:16 111 R Brannan Kent Senior Woman
43 00:27:25 34 C McManus Buckinghamshire Senior Woman
44 00:27:33 104 M Hall Hertfordshire Senior Woman
45 00:27:41 184 N McDougall Sussex Senior Woman
46 00:27:46 112 R Dyer Kent Under 23 Woman
47 00:27:50 35 J Benham Buckinghamshire Senior Woman
48 00:27:52 164 A McNally Suffolk Senior Woman
49 00:27:53 163 P Partridge Suffolk Senior Woman
50 00:27:54 37 S Cox Buckinghamshire Senior Woman
51 00:28:10 114 B Jameson Kent Senior Woman
52 00:28:44 31 L Bromilow Buckinghamshire Under 23 Woman
53 00:28:48 167 K Mayhew Suffolk Senior Woman
54 00:29:24 92 G Greenfield Hampshire Under 23 Woman
55 00:29:26 165 L Anderson Suffolk Senior Woman
56 00:29:41 185 J Heath Sussex Senior Woman
57 00:29:46 91 R Edwards Hampshire Under 23 Woman
58 00:31:48 166 G Townsend Suffolk Senior Woman
TEAMS
1st Oxfordshire 42pts
2nd Middlesex 48pts
3rd Surrey 66pts
4th Sussex 80pts
5th Kent 92pts
6th Hertfordshire 114pts
7th Hampshire 125pts
8th Buckinghamshire 126pts
9th Suffolk 144pts